Strona główna Klimatyzacja Katalog firm
... lux

Robert Bosch Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy


Bosch Thermotechnik GmbH jest wiodącym europejskim dostawcą energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.


W portfolio Bosch Thermotechnik znajdują się silne marki o zasięgu międzynarodowym i lokalnym oraz zróżnicowana oferta urządzeń wytwarzanych w licznych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie. Inteligentne sieci oraz lokalne systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne i energetyczne to technologie o zasadniczym znaczeniu dla nowoczesnych standardów budownictwa.

  

Teraz oferta Bosch Thermotechnik została poszerzona o urządzenia związane z klimatyzacją. Oferta jest bardzo zróżnicowana zarówno pod kątem typów urządzeń jak i miejsc ich montażu. W asortymencie znajdują się następujące produkty:

 

  • RAC - urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) małych mocy od 2,6 kW do 7,3 kW; dedykowane do mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz serwerowni,
  • SCAC – urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i konsola średnich mocy od 3,5 kW do 14 kW; dedykowane do biur, sklepów oraz serwerowni,
  • Multi Split – systemy multi dedykowane do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur, charakteryzujących się możliwością podłączenia do pięciu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu,
  • VRF – systemy komercyjne dużej mocy ze zmiennym przepływem czynnika , dedykowane do budynków biurowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.


Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia poprzez zastosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.

 

Znajdź nas

Robert Bosch Sp. z o.o.

Producent • Warszawa mazowieckie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy