Strona główna Klimatyzacja Katalog firm
... lux

Robert Bosch Sp. z o.o.

Producent • Warszawa mazowieckie

ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy


Bosch Thermotechnik GmbH jest wiodącym europejskim dostawcą energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.


W portfolio Bosch Thermotechnik znajdują się silne marki o zasięgu międzynarodowym i lokalnym oraz zróżnicowana oferta urządzeń wytwarzanych w licznych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie. Inteligentne sieci oraz lokalne systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne i energetyczne to technologie o zasadniczym znaczeniu dla nowoczesnych standardów budownictwa.

  

Teraz oferta Bosch Thermotechnik została poszerzona o urządzenia związane z klimatyzacją. Oferta jest bardzo zróżnicowana zarówno pod kątem typów urządzeń jak i miejsc ich montażu. W asortymencie znajdują się następujące produkty:

 

  • RAC - urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) małych mocy od 2,6 kW do 7,3 kW; dedykowane do mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz serwerowni,
  • SCAC – urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i konsola średnich mocy od 3,5 kW do 14 kW; dedykowane do biur, sklepów oraz serwerowni,
  • Multi Split – systemy multi dedykowane do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur, charakteryzujących się możliwością podłączenia do pięciu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu,
  • VRF – systemy komercyjne dużej mocy ze zmiennym przepływem czynnika , dedykowane do budynków biurowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.


Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia poprzez zastosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.

 

Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

Technologie Bosch wspierają konsumentów w efektywnym wykorzystaniu energii

Bosch kontynuuje proces elektryfikacji swoich technologii i rozwiązań, aby optymalizować wykorzystanie energii, a wodór postrzega jako kluczowe paliwo, które może pomóc zaspokoić globalne potrzeby energetyczne w sposób neutralny dla klimatu.
thumbnail

Konsumencki Lider Jakości 2023 dla klimatyzatorów Bosch

Wyróżnienie dla klimatyzatorów typu split. Głosami konsumentów, w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023, marka BOSCH zajęła I. miejsce w kategorii "KLIMATYZATORY TYPU SPLIT" i otrzymała ZŁOTE godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023.
thumbnail

Bosch inwestuje w edukację przyszłych instalatorów

26 maja br. w siedzibie Bosch w Warszawie odbyła się gala finałowa IX edycji Programu Bosch Termotechnika Szkoli.
thumbnail

Bosch zbuduje w Polsce fabrykę pomp ciepła

Firma kontynuuje inwestycje w rozbudowę ośrodków rozwoju i produkcji pomp ciepła w Europie
thumbnail

Nowa linia klimatyzatorów pokojowych Bosch z serii Climate 6000i

Przyjęło się, że klimatyzację montuje się głównie w okresie wiosenno-letnim, kiedy doskwierają nam upały i chcemy szybko znaleźć na to rozwiązanie.
thumbnail

Ograniczaj emisję CO2 i rachunki za ogrzewanie

Zgodnie z planami UE, do 2050 roku Europa ma stać się pierwszym kontynentem neutralnym klimatycznie. W sektorze budowlanym, gdzie wiele instalacji grzewczych ma ponad 20 lat, zapotrzebowanie na zrównoważone produkty jest szczególnie duże. Dlatego Bosch u
thumbnail

Profesjonalna i nowoczesna obsługa serwisowa dzięki aplikacji Bosch EasyService

Do korzystania z oferowanego przez aplikację wsparcia, serwisantowi niezbędne jest narzędzie Smart Service Key. Jego interface nawiązuje bezpośrednie połączenie WiFi z zainstalowanym urządzeniem. Teraz aplikacja została udoskonalona o kilka nowości, które pozwolą na szybszą i bardziej intuicyjną obsługę serwisową urządzenia.
thumbnail

„Rodzina Niezawodnych“ czyli blog Bosch Termotechnika w nowej odsłonie

W ubiegłym roku Bosch Termotechnika stworzył specjalistyczny blog, na którym dzieli się ze swoimi klientami praktycznymi poradami i wskazówkami dotyczącymi ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji.
thumbnail

Rusza siódma edycja programu edukacyjnego – Bosch Termotechnika Szkoli

W październiku br. wystartowała siódma już edycja programu edukacyjnego pod nową nazwą – Bosch Termotechnika Szkoli (dawniej Junkers Szkoli). Tegoroczna edycja została przygotowana w formie online‘owej w trosce o bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli oraz trenerów.
thumbnail

Bosch Termotechnika z nową stroną internetową dla klientów

Junkers oraz Bosch połączyły siły tworząc Bosch Termotechnika. Klienci mogą wybierać z różnorodnego portfolio produktów obu marek, a także korzystać ze wsparcia autoryzowanych partnerów dotyczącego instalacji, konserwacji, wydłużonej gwarancji, pomocy przed i posprzedażowej oraz regularnych szkoleń. Wszystko to zaprezentowane jest na nowej stronie, która właśnie została uruchomiona.
thumbnail

Bosch Termotechnika – połączenie nowoczesności i tradycji

Bosch jest znany na polskim rynku z doskonałej jakości sprzętów gospodarstwa domowego, części samochodowych oraz elektronarzędzi. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Bosch to też HVAC, czyli urządzenia do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji oferowane pod markami Junkers oraz Bosch.
thumbnail

Klimatyzatory ścienne Bosch idealnym rozwiązaniem do mieszkań

Oferta produktowa Bosch została w pełni uzupełniona o modele pracujące z czynnikiem R32, który jest bardziej przyjazny środowisku. Dzięki temu można zastosować jedną z 2 propozycji naściennych jednostek typu Single Split Climate 5000 lub Climate 8500.
thumbnail

Zmiany w zarządzie firmy Robert Bosch GmbH

Stuttgart – 31 grudnia 2020 roku Christoph Kübel (60) ustąpi ze stanowiska członka zarządu firmy Robert Bosch GmbH i przejdzie na emeryturę. Kübel rozpoczął swoją ponad 30-letnią karierę w spółce Bosch w 1986 roku jako stażysta w dziale handlowym. Członkiem zarządu i dyrektorem ds. personalnych jest od 2012 roku. Odpowiada za sprawy kadrowe i socjalne, w tym także za kadrę starszych managerów.
thumbnail

Marka Bosch została uznana za Lidera Jakości KONSUMENCKI

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 to ogólnopolski, promocyjny program, w którym wyróżnienia oparte są w pełni na opinii konsumentów oraz ich zaufaniu do danej marki. Bosch zajął w tym zestawieniu pierwsze miejsce w kategorii "Urządzenia i systemy grzewcze" otrzymując tym samym złote godło Konsumencki Lider Jakości 2020.
thumbnail

Startuje 9. edycja Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

22 października 2019 r. rozpoczynamy nabór do 9. edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha – programu edukacyjnego dla uczniów w wielu 13-15 lat, który organizujemy we współpracy z renomowanymi uczelniami wyższymi w Warszawie i Wrocławiu.
thumbnail

Air Flux – nowa generacja systemów klimatyzacji VRF od Bosch

Przyjemny klimat w budynkach komercyjnych przez cały rok
thumbnail

Krystyna Boczkowska, prezes Robert Bosch najlepszą managerką w Polsce

Krystyna Boczkowska, prezes Zarządu Robert Bosch Sp. z o.o. oraz reprezentantka Grupy Bosch w Polsce zajęła pierwsze miejsce w organizowanym przez dziennik Puls Biznesu rankingu „100 Kobiet Biznesu 2018” w kategorii firm z przychodem powyżej 50 mln złotych.
thumbnail

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu spółki Robert Bosch w Polsce

Z dniem 1 stycznia 2019 r. stanowisko Prezesa Zarządu Robert Bosch w Polsce obejmie pan Rafał Rudziński
thumbnail

Poznaliśmy zwycięzców konkursu na wynalazek 8. edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha

W czasie gali finałowej, która odbyła się 19 czerwca w siedzibie firmy Robert Bosch w Warszawie, ogłoszono zwycięzców 8. stołecznej edycji konkursu na wynalazek organizowanego w ramach Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha.
thumbnail

Bosch Vent 5000 C - centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła

Świeże powietrze przez całą dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych, bez konieczności uciążliwego wietrzenia – z systemami wentylacji Bosch to możliwe. Weź głęboki oddech i ciesz się powietrzem doskonałej jakości we wszystkich pomieszczeniach.
thumbnail

Grupa Bosch w Polsce: rekordowe inwestycje i wzrost zatrudnienia

Grupa Bosch osiągnęła w Polsce w 2017 roku obroty w wysokości 5,2 mld złotych, co oznacza 5-procentowy wzrost obrotów w porównaniu do poprzedniego roku.
thumbnail

Krystyna Boczkowska, prezes Robert Bosch w Polsce odznaczona Orderem Zasługi RFN

Warszawa – Krystyna Boczkowska, prezes spółki Robert Bosch oraz reprezentantka Grupy Bosch w Polsce została odznaczona Orderem Zasługi Republiki Federalnej Niemiec, który jest najwyższym niemieckim odznaczeniem przyznawanym cudzoziemcom.
thumbnail

Grupa Bosch nagrodzona „Diamentem Top Industry 2017”

Nagroda za inwestycje w Polsce
thumbnail

Bosch Termotechnika inwestuje w dział klimatyzacji

Bosch Termotechnika rozszerza ofertę i wzmacnia kompetencje techniczne w obszarze klimatyzacji.
thumbnail

Systemy klimatyzacji VRF od Bosch

Bosch Termotechnika rozpoczyna sprzedaż systemów VRF
thumbnail

Zapraszamy na szkolenia Bosch Klimatyzacja

Firma Robert Bosch zaprasza na szkolenia z zakresu klimatyzacji.
thumbnail

Szkolenia w nowym Centrum Szkoleniowym Bosch Klimatyzacja

Bosch Klimatyzacja zaprasza na szkolenia dla instalatorów i dystrybutorów z poniższej tematyki...

Znajdź nas

Robert Bosch Sp. z o.o.

Producent • Warszawa mazowieckie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy