Strona główna Klimatyzacja Katalog firm
... lux

"UNIWERSAL" Sp. z o.o.

Producent • Katowice śląskie

ul. Zakopiańska 1a, 40-219 Katowice

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIWERSAL Sp z o.o. istnieje od 1988 roku i zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów oraz wywietrzników dachowych.


Głównym celem, który stawiamy przed sobą, jest by nasze produkty były bardzo wysokiej jakości oraz trwale i pięknie komponowały się w obiektach przemysłowych i mieszkaniowych. Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę są konstrukcji własnej, która przeszła drogę od prototypu, poprzez badania aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego.


Firma posiada własne stoiska pomiarowo-badawcze, na których każdą zmianę konstrukcyjną dokładnie się sprawdza i po uzyskaniu efektu zadowalającego dla konstruktorów wdraża następnie w produkcji seryjnej. Głównym materiałem konstrukcyjnym, jest laminat poliestrowo szklany, jego struktura stanowi o wytrzymałości konstrukcji. W chwili obecnej produkujemy kilka typoszeregów wentylatorów standardowych, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych w wykonaniu dachowym oraz przeróżne wywietrzniki grawitacyjne.


Nasi specjaliści przy telefonach, szczegółowo odpowiedzą na państwa pytania.


Znajdź nas

"UNIWERSAL" Sp. z o.o.

Producent • Katowice śląskie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy