Strona główna Klimatyzacja Katalog firm
... lux
FIRMA PREMIUM

LG Electronics Polska

Producent • Warszawa mazowieckie

ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa

Jesteśmy tu by Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Producent

Charakterystyka firmy


LG Electronics jest globalnym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym w obszarze technologii i elektroniki konsumenckiej.


Firma jest obecna w niemal każdym kraju na świecie i zatrudnia międzynarodową kadrę liczącą ponad 75 tysięcy osób. Cztery spółki wchodzące w skład LG – Home Appliance & Air Solution, Home Entertainment, Vehicle Component Solutions oraz Business Solutions – w 2021 roku osiągnęły globalną sprzedaż na poziomie ponad 63 mld USD. LG jest wiodącym producentem artykułów konsumenckich i komercyjnych, począwszy od telewizorów, urządzeń AGD, rozwiązań do uzdatniania powietrza, monitorów, robotów serwisowych i komponentów samochodowych.

Firma LG Home Appliance & Air Solution jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń gospodarstwa domowego, rozwiązań do inteligentnych domów, rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania oraz wizjonerskich produktów wyposażonych w sztuczną inteligencję LG ThinQ AI.


Systemy klimatyzacyjne i grzewcze LG zapewniają zoptymalizowane rozwiązania dla wszystkich rodzajów obiektów i dla różnych potrzeb klimatycznych.


Szeroka gama najnowocześniejszych urządzeń HVAC produkcji LG zapewnia wyjątkową wydajność ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji w budynkach na całym świecie. Dzięki naszemu niedoścignionemu doświadczeniu i znajomości branży odpowiadamy bezpośrednio na potrzeby użytkowników poszukujących najlepszych i proekologicznych rozwiązań HVAC.

Urządzenia klimatyzacyjne LG dedykowane są dla rozwiązań indywidualnych oraz komercyjnych.

Oferta LG obejmuje szeroką gamę klimatyzatorów pokojowych, komercyjnych oraz systemów klimatyzacji. Różnorodność dostępnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych pozwala na tysiące kombinacji, tym samym dając możliwość zapewnienia klimatyzacji w każdym wnętrzu.

Rozwiązaniem dla obiektów wielkokubaturowych jest system klimatyzacji Multi V, który, stale udoskonalony o szereg innowacji, jest jednym z najlepszych systemów VRF na rynku. Wysoka efektywność energetyczna systemu Mulit V została potwierdzona certyfikatem Euroventu. Firma LG Electronics oferuje kompleksowe wsparcie, począwszy od doradztwa na etapie koncepcji systemu klimatyzacji, poprzez dobór urządzeń, projektowanie, nadzór podczas uruchomienia, na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej kończąc.Therma V to najnowsze rozwiązania pomp ciepła typu powietrze-woda.


Urządzenia te przeznaczone są do produkcji ciepłej wody użytkowej, na cele centralnego ogrzewania oraz chłodzenia w niemal wszystkich obiektach mieszkalnych i ogólnoużytkowych, zarówno nowopowstających, jak i modernizowanych. Aktualna bogata oferta tych urządzeń obejmuje powietrzne pompy ciepła typu split, hydrosplit, monoblok oraz pompy do pogrzewania wody CWU.


Więcej informacji:
W Polsce firma posiada 5 regionalnych biur sprzedaży (Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdynia).


Adresy biur i przedstawicieli LG: https://strefaklimatyzacji.pl/kontakt/przedstawiciele/


Akademia Klimatyzacji LG


Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno–grzewczej poprzez organizację cyklicznych, bezpłanych szkoleń i spotkań. W Polsce, LG Electronics posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Gdyni. Wszystkie ośrodki oferują w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale zajęć praktycznych, w których zainstalowane zostały m.in. klimatyzatory serii ARTCOOL, Deluxe, komercyjne, systemy Multi V a także pompy ciepła powietrze-woda Therma V. Taki układ pozwala pozyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o zajęcia praktyczne z zakresu montażu oraz serwisu.


Na wszystkie szkolenia można się zapisać przez stronę: https://strefaklimatyzacji.pl/akademia/


Więcej informacji:

www.lg.com/pl

www.strefaklimatyzacji.pl

www.ligagraczy.pl


Aktualności firmy

Zobacz wszystkie
thumbnail

LG wprowadza nową energooszczędną pompę ciepła Therma V R290 Monobloc o minimalistycznym designie

Najnowsze urządzenie zmniejsza zużycie energii w gospodarstwach domowych, zapewniając nadzwyczajną wydajność i wyjątkowy komfort użytkowania
thumbnail

LG na Targach ENEX 2024 – premiera pierwszej pompy ciepła LG na czynnik R290 oraz nowych modeli klimatyzatorów pokojowych

Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2024, odbywających się w dniach 7-8 lutego br. w Kielcach.
thumbnail

LG uruchamia w Meksyku nową linię produkcyjną sprężarek spiralnych

Firma LG Electronics ogłosiła uruchomienie nowej linii produkcyjnej sprężarek spiralnych w swojej fabryce w Monterrey w Meksyku.
thumbnail

Firma LG zakłada na Alasce Konsorcjum na rzecz Zaawansowanych Badań nad pompami ciepła

Firma LG Electronics otwiera ośrodek badawczy w USA na Alasce w celu przyspieszenia prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).
thumbnail

Nowe kompaktowe pompy ciepła LG Therma V R32 Split

Firma LG wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele pomp ciepła typu powietrze-woda – Therma V R32 Split o mocy 4kW i 6kW. Urządzenia przeznaczone są do nowo wybudowanych, dobrze ocieplonych budynków, które wymagają małego obciążenia cieplnego.
thumbnail

LG z pierwszą ekologiczną produkcją wideo

W ramach drugiej serii kampanii pomp ciepła #CareForWhereYouLive LG stworzyło film promocyjny pt. „New Horizon” z zachowaniem dbałości o środowisko na całym etapie jego produkcji.
thumbnail

LG przedstawia na targach IFA 2023 wizję zrównoważonej przyszłości z energooszczędnymi technologiami

Podczas spotkania dla mediów na targach IFA 2023 firma LG Electronics zaprezentowała swoje najnowsze energooszczędne technologie i produkty, dając wyraz zaangażowania w budowanie zrównoważonej przyszłości.
thumbnail

LG zaprezentuje na targach IFA 2023 najnowsze rozwiązania dla domu pod hasłem „Zrównoważone życie, radość dla wszystkich”

LG Electronics zaprezentuje na targach IFA 2023 wizję ekologicznego stylu życia na stoisku LG Sustainable Village. Pojawią się tam wysokiej klasy wydajne urządzenia oraz autorskie rozwiązania promowane hasłem „Zrównoważone życie, radość dla wszystkich”.
thumbnail

LG na targach IFA zaprezentuje rozwiązanie do zrównoważonego zarządzania energią

Na targach IFA 2023 firma LG Electronics zaprezentuje swoją wizję bardziej zrównoważonego stylu życia w postaci zeroemisyjnego domu „Net-Zero House”.
thumbnail

LG po raz szósty z rzędu otrzymuje nagrodę AHRI za wydajność urządzeń HVAC

Rozwiązania HVAC firmy LG ponownie przeszły kompleksowy program certyfikacji wydajności w siedmiu różnych kategoriach produktowych
thumbnail

LG wprowadza na rynek energooszczędny model Multi V i z najnowocześniejszym modułem AI

Nowe, wysokowydajne rozwiązanie VRF wyposażone w zaawansowane oprogramowanie AI, w inteligentny sposób tworzy bardziej komfortowe warunki w pomieszczeniach
thumbnail

LG umacnia swoją pozycję na globalnym rynku HVAC, przedstawiając na targach AHR 2023 rozszerzoną ofertę produktów

Firma LG Electronics przedstawia na AHR Expo 2023, największym amerykańskim wydarzeniu branży HVAC odbywającym się w Atlancie
thumbnail

Dbaj o miejsce, w którym żyjesz – trwa kampania i konkurs LG #CareFor o oszczędzaniu energii i życiu bardziej “eko”

Jeszcze nigdy kwestia oszczędzania energii nie była tak ważna jak obecnie. Ostatnie doniesienia o kryzysie energetycznym w Unii Europejskiej, który może nas czekać w zimie, pokazują, że warto być przygotowanym zawczasu.
thumbnail

Nowe rozwiązanie LG do wentylacji budynków mieszkalnych zapewnia komfort w pomieszczeniach i oszczędność energii

Opracowana przez LG wysokowydajna wentylacja z odzyskiem energii minimalizuje zużycie energii elektrycznej, zapewniając czyste i świeże powietrze w domu.
thumbnail

LG ARTCOOL Beige – nowy klimatyzator pokojowy w stylowym, beżowym kolorze

Firma LG Electronics rozszerzyła dostępną na polskim rynku ofertę klimatyzatorów pokojowych z serii ARTCOOL o nowy model – ARTCOOL Beige.
thumbnail

LG Electronics z kampanią ekologiczną #CareForWhereYouLive

Firma LG Electronics rozpoczęła trzecią kampanię z serii #CareFor, która ma zachęcić do przemyśleń na temat indywidualnego śladu węglowego.
thumbnail

Technologia HVAC firmy LG uzyskała międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jej skuteczność w podwyższaniu jakości powietrza w pomieszczeniach

Klimatyzatory komercyjne firmy LG Electronics otrzymały szereg wyróżnień od cieszących się zaufaniem, międzynarodowych organizacji, poświadczających ich zdolność do podwyższania jakości powietrza w pomieszczeniach. Certyfikaty Intertek, TÜV Rheinland i Underwriters Laboratories (UL) przyznane kasecie LG Dual Vane stanowią potwierdzenie skuteczności oczyszczania powietrza przez klimatyzatory LG.
thumbnail

Wydajna i przyjazna dla środowiska pompa ciepła LG do ciepłej wody użytkowej, wyróżniona nagrodami za wzornictwo

Podczas targów CES® 2021 firma LG Electronics zaprezentuje nowoczesną, energooszczędną pompę ciepła przeznaczoną do przygotowania ciepłej wody użytkowej, wyposażoną w sprężarkę inwerterową. Nowy model pompy został wyróżniony nagrodą CES Innovation Award.
thumbnail

Wyjątkowy osobisty oczyszczacz powietrza LG PuriCare™ trafia do sprzedaży

Firma LG wprowadza na rynek osobisty oczyszczacz powietrza LG PuriCare™. To rewolucyjne rozwiązanie budzi zachwyt odbiorców od momentu zaprezentowania go na targach IFA 2020. Już w tym miesiącu rusza sprzedaż LG PuriCare™ m.in. w Azji i na Bliskim Wschodzie, a w styczniu także w Polsce.
thumbnail

LG wprowadza pompę ciepła Therma V IWT, zintegrowane rozwiązanie w zakresie dostarczanie ciepłej wody użytkowej

Najnowszy zintegrowany z jednostką wewnętrzną zbiornik cwu tworzy jeden, kompletny system w połączeniu z jednostką zewnętrzną
thumbnail

LG wprowadza rewolucyjny osobisty oczyszczacz powietrza Puricare™ Wearable

Prezentując podczas targów IFA 2020 oczyszczacz powietrza PuriCare™ Wearable, LG pokazuje nowe podejście do metod usuwania zanieczyszczeń z powietrza.
thumbnail

Liga Graczy LG. Dołącz do najlepszych instalatorów klimatyzacji i pomp ciepła

Już kilkuset uczestników gra od początku roku w lidze o kasę i walczy o nagrody główne. Liga, jak zawsze, oferuje swoim graczom proste zasady i konkretną gotówkę do zdobycia. W tej edycji warto także pamiętać o licznych bonusach przyznawanych w trakcie rozgrywki.
thumbnail

Premiera LG Therma V R32 Split podczas Innovation Days w Monako

Najnowsza linia produktów AWHP firmy LG oferuje rozwiązania w zakresie energii odnawialnej o zwiększonej wygodzie użytkownika i doskonałej wydajności grzewczej.
thumbnail

Odkryj nową linię Klimatyzatorów Pokojowych LG

Minimalistyczny wygląd i nowoczesny design dla klimatyzacji
thumbnail

Liga Graczy LG

Kupuj produkty z oferty LG, zbieraj bonusy na karcie
thumbnail

Najnowsze Trendy HVAC na 2019 rok

Nowy Rok za nami, jesteśmy podekscytowani nadchodzącymi nowościami w zakresie systemów HVAC. Branża ta wciąż rozkwita, a my jesteśmy dumni z dostarczania jej zaawansowanych rozwiązań i bycia w ścisłej czołówce. Wraz z początkiem Nowego Roku przyjrzyjmy się najważniejszym trendom w branży w 2019 r. i sprawdźmy jak LG Air Solution znacznie je wyprzedza dostarczając klientom innowacyjne produkty.
thumbnail

Profesjonaliści łączą siły

Od kilku lat możemy zaobserwować rosnący trend w Polsce ekologicznych i energooszczędnych domów. Coraz częściej wybieramy ciepłe i ekologiczne domy, standardowe budownictwo idzie w odstawkę gdy pojawia się szansa na przyjazny środowisku dom, którego zaletą jest oszczędność.
thumbnail

Nowy rewolucyjny technologicznie sterownik ACP 5

LG w odpowiedzi na coraz wyższe wymagania klientów wprowadza na rynek nowy, technologicznie przełomowy sterownik ACP 5. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, model ten oferuje wyjątkowo inteligentny system zarządzania oraz rozszerzone możliwości i funkcje znacznie zwiększające wydajność operacyjną urządzenia.
thumbnail

Nowa oferta LG 2018

Nowa oferta klimatyzatorów pokojowych RAC 2018 to przede wszystkim ciche i inteligentne urządzenia pracujące w oparciu o ekologiczny czynnik R32.
thumbnail

LG otworzyło czwartą Akademię Klimatyzacji w Polsce

13 października przedstawiciele LG Electronics dokonali uroczystego otwarcia kolejnej akademii klimatyzacji LG w Polsce.
thumbnail

Nowe centrum produkcyjne agregatów wody lodowej LG

Fabryka agregatów wody lodowej LG Electronics w Pyeongtaek to jeden z największych zakładów produkcyjnych i jedyny tego typu zakład na świecie, w którym można prowadzić badania wydajności wirnika sprężarki agregatu odśrodkowego. Inwestycja w Korei Południowej zwiększyła obecność LG na globalnym rynku.
thumbnail

Rusza druga edycja turnieju LG Football CUP. Zgłoś swoją drużynę!

Już 30 września 2017 roku na obiekcie Inea Stadion przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu odbędzie się druga edycja turnieju piłkarskiego LG Football CUP 2017
thumbnail

LG Smart Inverter – oszczędność, wygoda i niezawodność

LG Electronics nieustannie dąży to perfekcji swoich urządzeń i systemów klimatyzacyjnych.
thumbnail

Poznaj technologię LG Smart Inverter

LG Artcool Mirror, Deluxe i Standard Plus, te trzy serie klimatyzatorów pokojowych (RAC) są absolutnymi hitami tegorocznej oferty LG.
thumbnail

LG Football CUP 2017 - dziękujemy za mistrzowski klimat

24 czerwca 2017 roku na murawie obiektu Fame Sport w Krakowie odbył się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy - LG Football CUP 2017.
thumbnail

LG w słonecznych i luksusowych Emiratach Arabskich

W ostatnich dniach kwietnia br. światowa stolica luksusu – Dubaj, miała zaszczyt gościć Partnerów Biznesowych LG Electronics.
thumbnail

LG Football CUP 2017 – zgłoś swoją drużynę do turnieju!

Turniej piłkarski dla Partnerów Biznesowych LG Klimatyzacja
thumbnail

Nowy cennik urządzeń LG i nowy katalog systemów LG Multi V 5

Sprawdź nowe ceny i katalog systemu Multi V 5
thumbnail

Tytuł Dyrektora Sprzedaży Roku dla Jarosława Jóźwiaka z LG Electronics

W tegorocznej edycji PNSA Jarosław Jóźwiak uhonorowany dwoma tytułami!
thumbnail

Premiera systemu klimatyzacji LG Multi V 5

Nowe rozwiązanie będzie dostępne w pierwszym kwartale 2017 roku.
thumbnail

Pierwszy Turniej o Puchar LG Electronics rozegrany

Dział Klimatyzacji firmy LG Electronics zorganizował pierwszy Turniej o Puchar LG Electronics
thumbnail

Klimatyzacja LG idealna na upalne lato

Klimatyzatory z oferty LG Electronics 2016 reprezentują bardzo wysoki poziom zaawansowania technologicznego
thumbnail

LG kibicuje polskiej reprezentacji piłki nożnej

Firma LG Electronics zaprosiła grupę swoich Partnerów biznesowych do Francji na wspólne kibicowanie podczas meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej z drużyną Niemiec.
thumbnail

To już 18 lat obecności klimatyzatorów marki LG na polskim rynku!

Urządzenia klimatyzacyjne marki LG są obecne na polskim rynku od 1998 roku, zdobywając w tym czasie duże uznanie wśród użytkowników i odnosząc ogromny sukces rynkowy.
thumbnail

LG Electronics: Nowy katalog Klimatyzatorów Pokojowych 2016

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem produktowym klimatyzatorów pokojowych na 2016 rok.
thumbnail

Mistrzowie łączą siły przed mistrzostwami - Jakub Błaszczykowski ambasadorem LG

Reprezentant Polski Ambasadorem marki LG!
thumbnail

Nowości w ofercie LG - systemy klimatzyacji

W zakresie systemów klimatyzacji najnowsza oferta firmy LG Electronics została wzbogacona o wiele ciekawych nowości.
thumbnail

Zakopane – Aries Hotel & SPA – obiekt referencyjny LG Electronics

Aries Hotel & SPA w Zakopanem powstał z myślą o gościach ceniących wypoczynek w atmosferze ciepła i luksusu. Czterogwiazdkowy obiekt położony jest w centrum Zakopanego, kilka kroków od malowniczych Krupówek – najsłynniejszego pieszego bulwaru w Polsce. Swoim klimatem i architekturą Aries Hotel & SPA nawiązuje do tradycji swojego poprzednika - legendarnego Domu Turysty, który przez wiele lat był synonimem przyjemnego wypoczynku w stolicy Tatr.
thumbnail

LG wprowadza nowy program doboru LATS HVAC

Już w marcu br. LG Electronics Polska wprowadzi nowy program doborowy LATS HVAC dla systemów VRF, Split, Multi Split oraz central wentylacyjnych ECO-V DX. Nowe narzędzie (LATS HVAC - LG Air conditioning Technical Solution Heating, Ventilation, Air Conditioning) umożliwia dobór pełnego asortymentu urządzeń za pomocą jednej aplikacji. Program skierowany jest do instalatorów, dystrybutorów oraz biur projektowych branży HVAC, które pragną zwiększyć dokładność i efektywność swojej pracy.
thumbnail

LG Electronics: odkrywanie Madery z firmą LG

Po raz kolejny firma LG Electronics miała okazję zaprosić grupę swoich Partnerów Biznesowych na niezapomnianą wyprawę
thumbnail

Projektanci z wizytą w fabryce LG Electronics w Korei Południowej

W drugiej połowie września br. LG Electronics zaprosił grupę projektantów oraz instalatorów do głównej siedziby firmy LG w Korei Południowej. W bogatym programie wyjazdu znalazły się m.in. wizyta w fabryce, centrum badawczym, obiektach referencyjnych LG oraz zwiedzanie jednego z najstarszych miast świata - Seulu.
thumbnail

Projektanci z wizytą w fabryce LG Electronics w Korei Południowej

W drugiej połowie września br. LG Electronics zaprosił [grupę projektantów oraz instalatorów do głównej siedziby firmy LG w Korei Południowej.
thumbnail

Klimatyzacja LG w inteligentnym domu LG na Targach IFA 2015

Firma LG Electronics idzie z duchem czasu i najnowszych technologii – na największych w Europie targach elektroniki użytkowej IFA 2015 zaprezentowano technologię inteligentnego domu – LG Smart Home, w której nie mogło zabraknąć klimatyzacji LG.
thumbnail

Gorąca Ibiza z LG

W ostatnich dniach sierpnia firma LG Electronics zaprosiła grupę swoich Partnerów Biznesowych na niezapomnianą wyprawę po słonecznej i pełnej malowniczych zakątków Ibizie.
thumbnail

10 lat gwarancji na sprężarki inwerterowe LG

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom użytkowników klimatyzacji pokojowej oraz chcąc zapewnić najwyższą jakość produktów marki LG, firma LG Electronics przedłużyła okres obowiązywania gwarancji z 3 do 10 lat. Zapisy dotyczą łącznej 10-letniej gwarancji na inwerterowe sprężarki w ściennych urządzeniach klimatyzacyjnych oferowanych od 2015 roku, z kategorii pokojowe (RAC) zakupionych po 1 września 2015 roku w polskiej autoryzowanej sieci dystrybucyjnej LG.
thumbnail

LG Multi V S - mini system VRF z wielkimi możliwościami

System VRF MINI. 4-12 hp; do małych i średnich przestrzeni; kompaktowe wymiary agregatu; elastyczne projektowanie- długość instalacji do 300 m; wysoka efektywność energetyczna
thumbnail

Rozpoczęcie sezonu z LG - zapraszamy na trasę LG Roadshow

LG Electronics rozpoczął sezon wiosenny 2015 cyklem spotkań
thumbnail

LG otrzymało Certyfikat Euroventu dla technologii VRF

Firma LG Electronics (LG) otrzymała certyfikat efektywności energetycznej przyznany przez europejską organizację Eurovent dla zaawansowanego systemu klimatyzacji Multi V IV (VRF)
thumbnail

LG mecenasem wiedzy technicznej i ekologicznej

Ogólnoeuropejska oraz polska legislacja regulująca ekologiczne obowiązki firm związane z prowadzeniem działalności gospodarczej odgrywa coraz większe znaczenie, a jej zakres jest niezwykle szeroki – nawet w tak z pozoru wąskiej specjalizacji jak chłodnictwo i klimatyzacja
thumbnail

LG Racing 2014 - kolejne rajdowe wyzwanie za nami!

Firma LG Electronics Polska, w dniach 24-25 października 2014 r. zorganizowała kolejne spotkanie z serii „LG Racing 2014”...
thumbnail

Poznaj nową definicję stylu

Poznaj ARTCOOL Stylist Inverter V. Urządzenie, który swoim designem zachwyca najlepszych stylistów i wizualnie wyprzedza konkurencję, wyznaczając nowe standardy na rynku
thumbnail

LG Racing 2014 rozpędził się na dobre, kolejne wyścigi za nami!

Firma LG Electronics Polska, w dniach 6-7 czerwca 2014 r. zorganizowała kolejny event z serii „LG Racing 2014”. Zaproszeni goście, tym razem firmy partnerskie z regionu wielkopolskiego oraz pomorskiego - mieli okazję poznać prawdziwych rajdowców i ich maszyny, przejść szkolenie z jazdy sportowej oraz wziąć udział w wyścigu na specjalnie przygotowanym torze na lotnisku wojskowym.
thumbnail

LG Racing 2014 ruszyło! Emocje sportowe gwarantowane!

Firma LG Electronics Polska w maju zorganizowała pierwszy z trzech planowanych eventów „LG Racing 2014”
thumbnail

Nowości w ofercie produktowej LG Electronics A.D. 2014

Wraz z początkiem 2014 roku LG Electronics wprowadza do swojej oferty produktowej nowe modele jednostek wewnętrznych, będące odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów. W ofercie znalazły się innowacyjne klimatyzatory pokojowe z serii ARTCOOL Inverter V – Slim oraz Stylist.
thumbnail

Cały świat Klimatyzacji LG pod jednym adresem

StrefaKlimatyzacji.pl to serwis łączący wszystkie narzędzia marketingowe oferowane przez firmę LG.
thumbnail

AC MOBILE CONTROL - łatwy i zdalny monitoring klimatyzatorów LG

LG Electronics, Dział Klimatyzacji wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie AC MOBILE CONTROL, które pozwala w intuicyjny sposób zdalnie monitorować system klimatyzacji z poziomu BMS lub mobilnych urządzeń typu smartfon czy tablet.
thumbnail

LG Electronics Polska: Poznaj LATSCAD a zaoszczędzisz 60% swojego czasu

Firma LG prezentuje LatsCAD – profesjonalną nakładkę programową do projektowania systemów VRF w środowisku 2D, perfekcyjnie zintegrowaną z interfejsem AutoCAD 2010 Professional. Aplikacja skierowana jest do biur projektowych branży sanitarnej, które pragną zwiększyć dokładność i efektywność swojej pracy, gdyż korzystanie z programu pozwala zaoszczędzić nawet do 60% czasu w porównaniu do tradycyjnego procesu projektowego.
thumbnail

LG Electronics Polska: Harmonogram szkoleń w Akademii Klimatyzacji LG jesień / zima 2012 już dostępny

Z początkiem września 2012r. LG Electronics rozpoczyna nowy sezon szkoleń w swoich Akademiach Klimatyzacji w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Dokładny harmonogram dla wszystkich trzech Akademii jest dostępny na stronie www.akademiaklimatyzacji.lge.pl. Co sezon firma LG ogłasza nowy plan szkoleń. Oprócz tematów, które na stałe wpisały się w kalendarz Akademii, co kilka miesięcy wprowadzane są nowe szkolenia.
thumbnail

LG Electronics Polska: Nowe modele klimatyzatorów pokojowych w ofercie

LG Electronics, Dział Klimatyzacji wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele klimatyzatorów pokojowych – Econo i Prestige.
thumbnail

LG Electronics Polska: Śniadania biznesowe

Śniadania LG to comiesięczne spotkania, ich celem jest stworzenie okazji dla projektanta, instalatora czy użytkownika urządzeń klimatyzacyjnych do uzyskania z pierwszej ręki konsultacji odnośnie projektu, montażu lub obsługi produktów LG.
thumbnail

LG Electronics Polska: Akademia Klimatyzacji LG - nowa odsłona

LG Electronics, Dział Klimatyzacji uruchomił nowy serwis internetowy dedykowany działalności swoich Akademii Klimatyzacji: www.akademiaklimatyzacji.lge.pl
thumbnail

LG Electronics Polska: Otwarcie kolejnej Akademii Klimatyzacji

30 września 2011 roku miało miejsce oficjalne otwarcie Akademii oraz biura sprzedaży w Gdyni. Jest to już trzecia Akademia Klimatyzacji LG w Polsce.
thumbnail

LG Electronics Polska: Wtorkowe śniadania w Akademii Klimatyzacji

LG Electronics, Dział Klimatyzacji rozpoczyna serię cyklicznych, porannych spotkań ze swoimi klientami i kontrahentami.
thumbnail

LG Electronics Polska: LG w coraz lepszej formie. Podsumowanie II kwartału 2011r.

Mimo silnej konkurencji na rynku urządzeń elektronicznych LG Electronics ma powody, by podsumowanie II kwartału 2011 przyjąć z zadowoleniem.
thumbnail

LG Electronics Polska: Akademia Klimatyzacji LG

Akademia Klimatyzacji LG to pierwszy tego typu ośrodek LG w Polsce, w którym można zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy na temat systemów klimatyzacji LG.
thumbnail

Szkolenia Akademia Klimatyzacji LG luty-czerwiec 2013r.

Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno – grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Szkoleń Akademia LG na okres luty-czerwiec 2013.
thumbnail

LG Electronics Polska: Szkolenia Akademia Klimatyzacji LG luty-czerwiec 2012r.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i tematyką Szkoleń Akademia LG na okres luty-czerwiec 2012.

Znajdź nas

LG Electronics Polska

Producent • Warszawa mazowieckie

pin Główna siedziba firmy

pin Oddziały firmy

pin Dystrybutorzy