rejestracja

Firma w Polsce została założona w 1993 roku i od tego czasu przeszła znaczące przeobrażenia zarówno w zakresie struktury organizacyjnej jak i misji, którą się kieruje w swoich działaniach rynkowych. Posiadając tak znakomite i silne marki jak HEIMEIER i TA, wspierane przez nową Pneumatex, firma ma ambicje, wiedzę i możliwości aby być liderem w zakresie rozwiązań dla doskonałego klimatu wewnętrznego, kontroli temperatury i równoważenia hydraulicznego instalacji. Nowa marka Pneumatex pozwoli na poszerzenie oferty o wiedzę i produkty z zakresu utrzymania ciśnienia i odpowietrzania w instalacjach.

 

 Dotychczasowa firma IMI International jest teraz znana pod nową wspólną nazwą TA Hydronics. Każda firma wnosi swój własny, unikalny potencjał – TA jako lider w zakresie regulacji i równoważenia, Heimeier jako numer jeden wśród producentów produktów w zakresie termostatyki oraz Pneumatex jako specjalista od utrzymania ciśnienia i odgazowania. Wspólnie jako TA Hydronics mogą zaoferować niezwykłe doświadczenie w zakresie hydrauliki.
 

 

W związku z tym, że TA Hydronics obejmuje wiele aspektów dystrybucji hydraulicznej, może zaoferować pomoc swoim klientom wszędzie tam, gdzie niezbędna jest optymalizacja systemów HVAC, aby zapewnić wymagany poziom komfortu przy optymalnej wydajności systemu. Posiadamy rozwiązania, wiedzę oraz odpowiednich ludzi, dzięki czemu poszczególne elementy jesteśmy wstanie rozpatrywać kompleksowo jako całość.

 

TA Hydronics to wiodący światowy ekspert i dostawca rozwiązań do systemów HVAC w zakresie dystrybucji hydraulicznej i regulacji temperatury, który posiada doświadczenie w ponad 100 000 projektów na całym świecie.

TA Hydronics