rejestracja

HAKOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to wiodąca na rynku podwarszawska hurtownia, posiadająca w ofercie sprzęt i akcesoria z zakresu HVAC.
Od ponad 26 lat wspieramy wykonawców, instalatorów i inwestorów zaopatrzeniem w produkty i usługi przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi, krótkich terminów realizacji oraz konkurencyjnych cen. Posiadamy w stałej sprzedaży, bezpośrednio z magazynu szeroką ofertę asortymentu systemów wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła i instalacji wentylacji chemoodpornych. Dbamy o dobre imię firmy, dbamy o jakość produktów i usług stale podnosząc wiedze i kwalifikacje naszych pracowników. Wszystko po to, abyśmy mogli oferować jak najlepsze rozwiązania techniczne zgodne z obowiązującymi przepisami przy jednoczesnej korzyściach finansowych dla naszych Klientów. Naszym celem jest dostarczanie dedykowanych rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb wykonawców, instalatorów i inwestorów.


Jesteśmy producentem, importerem i jednocześnie dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów takich jak: AERECO, ARMACELL, AERMEC, ASPEN, AFS, BELIMO, CIAT, CLIMAVER, CARRIER, DAIKIN, DARCO, DEN BRAVEN, ERICO, EBM-PAPST, EBRILLE, EURA DRIVES, FUJI, FUJITSU, FRICO, FOMA, FLAKT BOVENT, GEA, HAIER, HILTI, HELIOS, HALTON, HARMANN, ISOVER, INTERCHEMALL, KLIMOR, KONWEKTOR, LOXIMIDE, LENNOX, LUVATA, MDV, MITSUBISHI ELECTRIC, MERCOR, METALPLAST, NEDERMAN, NIBCO, PAROC, PROMAT, RDJ KLIMA, ROSENBERG, ROCKWOOL, ROHHE, REGIN, SALDA, SODECA, SOUDAL, SYSTEMAIR, SWEGON, SONNIGER, SMAY, TROX, TRANE, UNIWERSAL, WIELAND, WURTH, VENTURE INDUSTRIES, VBW, VENTS, VTS CLIMA, YORK ... i wielu innych.Nasza siedziba to jednocześnie biuro, magazyn oraz showroom. Tutaj obejrzycie Państwo sprzęt, dobierzecie akcesoria, załatwicie wszelkie formalności i odbierzecie swoje przesyłki. Nasi fachowcy z działu handlowego to wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów. W razie wątpliwości służą fachową pomocą i doradztwem. Asortyment wysyłamy również do każdego miejsca w Polsce!Pracujemy w godzinach 7:00-16:00 od poniedziałku do czwartku.
W piątki w godzinach 7:00-15:00Zapraszamy do współpracy
HAKOM

HAKOM

HAKOM - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

ul.Zdrojowa 2 05-090 Wypędy

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 899 34 03

Fax: +48 22 899 34 03

Oddziały firmy:

CHEMOTECH Wentylacje chemoodporne

Wynalazek 3 02-677 Warszawa

www.chemotech.pl

dh@chemotech.pl

.