rejestracja

FREE POLSKA jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem marki GREE w Polsce.

 

Zdjęcie siedziby firmy w Chinach


Co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabrykach GREE!
GREE to największa fabryka systemów klimatyzacyjnych na świecie, która rozwija jakość swoich produktów już od 26 lat! Klimatyzatory GREE sprzedawane są w 160 krajach, a dzięki FREE POLSKA od 14 lat obecne są także na naszym rynku i cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Potwierdzeniem tego faktu są liczne nagrody przyznane FREE Polska, spośród nich przedstawiamy te niedawno zdobyte:

 

  • prestiżowa nagroda DELTA 2016 oraz DELTA 2017
  • DIAMENTY Miesięcznika Forbes 2017
  • tytuł FIRMY ROKU 2017 w branży HVACR

 

FREE POLSKA zdobyła serca polskich instalatorów oraz Klientów indywidualnych.
Uzyskane wyróżnienia to efekt niesłabnącej determinacji, z jaką dążymy do realizacji celów. Od lat dbamy o to, by dostarczać Klientom urządzenia o nowatorskim stylu, które kuszą swą elegancją i imponują bezawaryjnością. Stawiamy w pierwszej kolejności na jakość! Gree jest gwarantem Państwa komfortu i satysfakcji.

 

Stosujemy nowy, ekologiczny czynnik chłodniczy R32.
Podczas produkcji naszych klimatyzatorów nie zapominamy o sprawie kluczowej – środowisku.  Od lat w naszych klimatyzatorach stosujemy ekologiczny czynnik R410A, a z początkiem sezonu 2017 wprowadziliśmy na polski rynek jedno z nielicznych urządzeń pracujących na ekologicznym czynniku chłodniczym R32. Tym urządzeniem jest klimatyzator ścienny BORA, który na konferencji naukowej Dni Chłodnictwa zdobył pierwsze miejsce w konkursie i został ogłoszony PRODUKTEM ROKU 2017!
Dzięki wdrażaniu systemów chroniących środowisko zostaliśmy docenieni przez międzynarodowe organizacje takie jak: ISO9001, TUV, CE, EMC i GS.

 

Nasze systemy komercyjne VRF – GREE GMV5 – posiadają certyfikat EUROVENT.
Systemy VRF marki Gree – GMV5 – od 2013 roku są stale obecne wśród najlepszych układów VRF w Europie. Posiadamy w ofercie 4 serie systemów GMV5 – możemy zaproponować idealne rozwiązanie zarówno do niewielkich inwestycji biznesowych czy mieszkaniowych, jak i do dużych inwestycji komercyjnych.
Nowością w ofercie GMV5 w sezonie 2017/2018 są systemy GMV5 GMV5 Home oraz Heat Recovery wyposażony w system trzyrurowy. Umożliwia on odzysk ciepła oraz jednoczesną pracę jednostek wewnętrznych w różnych trybach.

 

Sieć sprzedaży GREE w Polsce
Nasza sieć sprzedaży obejmuje pięć lokalizacji na terenie Polski – Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Bydgoszcz. Zapraszamy do oddziałów Partnerów, adresy znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Kontakt: http://gree.pl/Kontakt

 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wsparcie techniczne oraz konkurencyjną ofertę cenową.

 

FREE POLSKA-wyłączny przedstawiciel i dystrybutor marki GREE w Polsce

FREE POLSKA-wyłączny przedstawiciel i dystrybutor marki GREE w Polsce - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Dobrego Pasterza 13/3 31-416 Kraków

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 307 06 40