rejestracja

GREE to największa fabryka systemów klimatyzacyjnych na świecie, która rozwija jakość swoich produktów już od 26 lat! Owocem starań naszych inżynierów są miliardy wyprodukowanych w naszej fabryce urządzeń, które sprzedajemy z powodzeniem na kilku kontynentach. Dzięki tak ogromnemu doświadczeniu zostaliśmy najprężniej działającą chińską marką w Europie, a co za tym idzie – osiągnęliśmy sukces również w Polsce! To ostatnie nie byłoby możliwe, gdyby nie firma Free Polska, która od 2003 roku jest wyłącznym dystrybutorem marki Gree na polskim rynku. 

Dzięki lojalnej współpracy, dbałości o szczegóły i najlepszej jakości - to nasze priorytety, którymi kierujemy się na codzień, firma Free Polska zdobyła serca polskich instalatorów oraz klientów indywidualnych.

Podczas produkcji naszych klimatyzatorów nie zapominamy o sprawie kluczowej - środowisku, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić technologie przyjazne dla środowiska. Efektem tych działań jest zaawansowany system oczyszczania powietrza, zapewniający zdrowe powietrze. Od lat w naszych klimatyzatorach stosujemy ekologiczny czynnik R410A. Dzięki wdrożeniu systemów chroniących środowisko zostaliśmy docenieni przez międzynarodowe organizacje takie jak: ISO9001, TUV, CE, EMC i GS.
 
Nasza sieć sprzedaży obejmuje pięć lokalizacji na terenie Polski – Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Bydgoszcz. Zapraszamy do naszych oddziałów, w których mogą Państwo zapoznać się bliżej z ofertą produktów marki GREE. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalną obsługę, wsparcie techniczne oraz konkurencyjną ofertę cenową.

Free klimatyzacja wentylacja produkcja
Zdjęcie siedziby firmy w Chinach