rejestracja

FLOP SYSTEM – ZDROWIE DZIĘKI WENTYLACJI

Żywimy przekonanie, że nowoczesna technologia winna służyć ludziom. To potrzeby i wartości człowieka inicjują i finalizują technologiczny łańcuch, a jego zdrowie, komfort codziennego życia i pracy to cele, które nam przyświecają.
 
 
Ostatnie kilkanaście lat poświęciliśmy na tworzenie i realizację strategii długofalowego rozwoju, zorientowanego na wdrożenie cywilizacyjnych zdobyczy: ekologicznych i energooszczędnych systemów wentylacyjnych na miarę XXI wieku. W polskim budownictwie mieszkaniowym przyczyniliśmy się do ich powszechnego stosowania.
 
Jesteśmy z Wami od 1988 roku. Na początku, jako prywatne biuro techniczno-handlowe byliśmy zorientowani na import i partnerstwo z krajami skandynawskimi. Z czasem podjęliśmy współpracę z firmami z całej Europy.
 
 
Rozpoczynaliśmy działalność od dostarczania urządzeń grzewczych: nagrzewnic i kurtyn powietrznych, a z upływem czasu rozszerzyliśmy asortyment o urządzenia do systemów wentylacji i klimatyzacji: wentylatory, filtry, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, nawiewniki okienne, listwy wentylacyjne itp. Podjęliśmy działalność produkcyjną nagrzewnic olejowych i elektrycznych FARMER oraz TERMO, jak również wentylatorów łazienkowych.
 
 


Od początku lat 90. jesteśmy wyłącznym, działającym na zasadach przedstawicielstwa, importerem wiodących producentów ze Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.
 
Wprowadziliśmy na rynek polski produkty takich firm jak:
SYSTEMAIR - (Kanalflakt AB) - wentylatory i osprzęt,
DANTHERM - osuszacze, nagrzewnice,
MANROSE - wentylatory łazienkowe,
PYROX - kurtyny powietrzne,
HESCO - nawiewniki,
TITON, SOBINCO - listwy i nawiewniki okienne.
 
 
Naszymi klientami są firmy instalacyjne i hurtownie z całej Polski. Posiadamy sieć dystrybucyjną oraz serwisową. Dysponujemy autonomicznym magazynem, liczącym około 2000 pozycji.
 
 
W 2000 roku, jako jedna z pierwszych firm handlowych w branży instalacyjnej, wprowadziliśmy system zarządzania ISO 9001. Uczestniczymy w pracach badawczych i rozwojowych. W latach 2001-2004 współpracowaliśmy z Uniwersytetem w Cambridge w unijnym projekcie badawczym z zakresu niskoenergetycznego systemu wentylacji mieszkań i obiektów komercyjnych.
 
 
Z dużą troską wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów.  Każdego dnia czynimy wszystko, aby budować zaufanie i usprawniać współpracę z naszymi Kontrahentami. Chcemy spełniać Wasze oczekiwania, dbając o partnerskie relacje biznesowe i działając dla wspólnego dobra, jakim jest ludzkie zdrowie i czyste środowisko naturalne.
 

Flop System

Flop System - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Kiełczowska 64 51-315 Wrocław

 

-Zobacz na mapie-

dolnośląskie

Tel: +48 71 325 14 20, kom: 601 703 585

Fax: +48 71 325 34 00