rejestracja

Firma L'ISOLANTE już 28 lat specjalizuje się w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej. Początkowo przedsiębiorstwo zatrudniało jedynie 35 osób. Z czasem, dzięki swoim przedstawicielom handlowym i zakładom produkcyjnym stała się liderem na światowym rynku. Produkty izolacyjne K-FLEX cieszą się dobrą opinią w: budownictwie, transporcie, jak i w przemyśle petrochemicznym oraz w odnawialnych źródłach energii.

K-FLEX POLSKA Sp. z o.o. jest polskim oddziałem L'ISOLANTE K-FLEX.

Koncern oferuje izolacje techniczne z kauczuku syntetycznego, które są przeznaczone dla: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewnictwa, techniki solarnej, instalacji sanitarnych, przemysłowych, chemicznych, a także instalacji gazów technicznych. Co więcej, w ofercie firmy znajdują się materiały do walki z hałasem i innymi zastosowaniami akustycznymi.

K-FLEX Polska cieszy się uznaniem klientów i bardzo dogodnym serwisem – zamawianie jest bezproblemowe, produkty są dostępne na terenie całego kraju, dostawy są błyskawiczne, a eksperci koncernu służą dobrą radą czy pomocą techniczną.

Przedsiębiorstwo pragnie stać się liderem na rynku izolacyjnych materiałów kauczukowych w Polsce, zgodnie z działaniami grupy IK na świecie.

 
 K-FLEX, termoizolacje kauczukowe, termoizolacje polietylenowe, produkty aktustyczne, systemy izolacyjne, pianki techniczne
 

K-Flex Polska

K-Flex Polska - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Wielenin Kolonia 50b 99-210 Uniejów

 

-Zobacz na mapie-

łódzkie

Tel: +48 63 288 02 00

Fax: +48 63 288 02 36