rejestracja

FLIR Systems został utworzony w 1978 roku w celu pionierskiego rozwoju wysokiej jakości kamer termowizyjnych stosowanych w lotnictwie. Dzisiaj FLIR (Forward Looking InfraRed) jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do pracy w termografii. Produkowany sprzęt ma zarówno zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu (budownictwo, energetyka, przemysł lekki i ciężki, elektryka, lotnictwo, itp.) jak i służy do badań naukowych i medycznych.

 

 

Kamery producent flir termowizja

 

Kamery termowizyjne wykorzystywane są również w systemach alarmowych i ostrzegawczych. Wykorzystywane są także przez wszelkiego rodzaju służby ratownicze (do poszukiwania zaginionych), jak i służby bezpieczeństwa i ochrony. Oferta FLIR to przede wszystkim kamery termowizyjne - systemy wytwarzające w czasie rzeczywistym dwuwymiarowy obraz obiektu. Kamery termowizyjne FLIR wykorzystują najnowsze i najnowocześniejsze osiągnięcia technologii, która pozwala zamienić podczerwień na obraz, a przez to umożliwia operatorowi „widzieć” i mierzyć minimalne różnice temperatur.

 

Nasza gama produktów zawiera:

 

  • Zestaw urządzeń dedykowanych utrzymaniu ruchu
  • Kamery Termowizyjne do wymagających prac naukowo-badawczych
  • Pełny zestaw kamer do kontroli procesu produkcji
Kamery producent flir termowizja

 

FLIR posiada 4 fabryki: trzy w USA (Portland, Boston i Santa Barbara) i jedna w Sztokholmie, w Szwecji. Zakłady te zatrudniają ponad 1000 wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie podczerwieni, gotowych do rozwiązania każdego Twojego problemu z zakresu termowizji.FLIR to jedyny na świecie producent kamer termowizyjnych z tak wysokim stopniem automatyzacji i integracji. Każdy pojedynczy element kamery FLIR produkuje we własnym zakresie. Świat podczerwieni to znacznie więcej niż jedynie budowa kamer. FLIR Systems jest nie tylko zaangażowany w dostarczenie najlepszej kamery termowizyjnej, jest również gotowy zaoferować idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb pomiarowych i monitoringu w podczerwieni.

 

Od 1992 roku firma FLIR (dawniej AGEMA Infrared Systems AB) posiada w Polsce swojego przedstawiciela handlowego – Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski.

 

PRODUKTY - podział kamer termowizyjnych FLIR:

 

  • budownictwo (seria B, seria E, seria Ebx, seria Tbx)
  • przemysł lekki i ciężki (seria P, seria T, seria E)
  • elektryka, energetyka (seria P, seria T, seria E)
  • automatyzacja i ochrona przeciwpożarowa (seria A)
  • zastosowania naukowe (seria S)
  • kamery specjalne dla służb ratowniczych i ochrony
  • wykrywanie wycieków gazu (seria GF)

 

Kamery producent flir termowizja

 

 

Flir

Flir - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Rakowiecka 39A/3 02-521 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 849 71 90

Fax: +48 22 849 70 01