rejestracja

IRMARK to firma rodzinna w 100% z polskim kapitałem. Od samego początku działalności tj. od 1989r. stawiamy na jakość, profesjonalizm i zadowolenie naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji pozwalają kreować standardy rynkowe. Własne zaangażowanie i wysokie kwalifikacje zawodowe pracowników umożliwiają budowanie wysoko cenionej marki na rynku o czym świadczy ciągle powiększające się grono Odbiorców w Polsce jak również w innych krajach Europy.
Naszym motto jest profesjonalna obsługa każdego Klienta obejmująca: doradztwo techniczne, rzetelną wycenę, dostawę i montaż naszych produktów jak również pozostałych elementów niezbędnych do budowy pełnych systemów wentylacji i klimatyzacji.Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów posiadających niezbędne certyfikaty i uprawnienia co zapewnia zadowolenie podczas współpracy. Blisko 30 lat doświadczenia, konsekwentne stawianie na jakość i kompleksowa obsługa oraz dostosowanie się do oczekiwań stoją za sukcesem naszej marki. Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny- to cechy , które wyróżniają naszą ofertę na rynku.Jeden z naszych priorytetów stanowią działania proekologiczne, wdrażane na każdym etapie produkcyjnym. Nowoczesne technologie pozwalają nam zadbać o komfort Państwa otoczenia przy maksymalnej oszczędności energii i surowców.Jakość i innowacja w procesie produkcyjno-technologicznym to cele, które wprowadzają nasze produkty w standardy europejskich norm technicznych i zapewniają bezpieczeństwo pracy. Wszystkim działaniom przyświeca idea, zaspokojenia potrzeb i zadowolenie Klienta.Poprzez nieustanne szkolenia, doskonalenia zawodowe oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań chcemy zostać liderem w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Pragniemy wyróżniać się poprzez budowanie długotrwałych relacji i wartości, który obejmuje cały łańcuch produkcji i dostaw. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i stawiamy na rzetelność budując naszą markę w oparciu o zaufanie.Od początku istnienia naszej firmy znakiem szczególnym była kreatywność i przedsiębiorczość. Działając z pełnym zaangażowaniem dążymy do perfekcji, aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.


Co jeszcze produkujemy ?


KANAŁY PROSTOKĄTNE
Kanały prostokątne wykonywane są z blachy ocynkowanej, blachy kwasoodpornej oraz spawane z blachy czarnej.
Oferujemy kanały z blachy ocynkowanej w trzech klasach szczelności: A, B i C.
Klasa szczelności A: blacha ocynkowana bezkwiatowa w gatunku DX51D+Z275 MAC; narożniki uszczelnione akrylem
Klasa szczelności B: blacha ocynkowana bezkwiatowa w gatunku DX51D+Z275 MAC; szwy i ramki po obwodzie kanałów uszczelniane akrylem
Klasa szczelności C: blacha ocynkowana bezkwiatowa w gatunku DX51D+Z275 MAC; szwy i ramki po obwodzie kanałów uszczelniane masą poliuretanową
Kanały kwasoodporne wykonujemy z blachy matowej 1.4301 lub 1.4404.
Długości do 900 mm traktujemy jako kształtki.


KANAŁY OKRĄGŁE
Rury spiralne wykonane z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości ocynku 275 g/m2 są najczęściej wykorzystywanymi przewodami służącymi transportowi powietrza w instalacjach wentylacyjnych.
Wykorzystywane praktycznie przy każdej instalacji wentylacyjnej.
Oferujemy Państwu rury spiro z blachy o grubości od 0,5 mm do 1,0 mm.
Standardowo produkowane są w średnicach od 80 mm do 1250 mm.
Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą średnicę oraz długość od 0,5 do 6 mb.
Oferta obejmuje również często stosowane w systemach wentylacyjnych redukcje, łuki, zaślepki oraz inne kształtki segmentowe i tłoczone wykonane przeważnie z blachy ocynkowanej.


PRZEPUSTNICE WENTYLACYJNE
Ich głównym zadaniem jest odcinanie i regulacja przepływu powietrza w przewodach wentylacyjnych.
Oferta obejmuje wentylacyjne przepustnice jedno- i wielopłaszczyznowe.
Przepustnice prostokątne wykonane z blachy ocynkowanej,ramki z obrzeża P20/P30/P40 – (PWP – wielopłaszczyznowe i PJ- jednopłaszczyznowe).
Przepustnice okrągłe wykonane z blachy ocynkowanej lub z blachy kwasoodpornej z uszczelką lub bez uszczelki.


TŁUMIKI AKUSTYCZNE
Prostokątne lub okrągłe tłumiki kanałowe wykonane są z blachy ocynkowanej, aluminiowej lub kwasoodpornej. Istnieje także możliwość zamontowania tłumików kolankowych oraz tłumików elastycznych.
Ramki z obrzeża P20/P30/P40. Kulisy z membraną lub bez membrany. Wypełnienie w kulisach wełna mineralna z welonem szklanym.
Ramki z obrzeża P20/P30/P40. Szerokość kulisy 100mm / 200mm 360mm.


KRATKI WENTYLACYJNE
Kratki wentylacyjne stosuje się w instalacjach nisko i średniociśnieniowych, w środowisku nieagresywnym o wilgotności względnej do 70%.
Montowane są na wlotach otworów wentylacyjnych, głównie w budynkach z wentylacją grawitacyjną.
Wykonane są z aluminium na kolor naturalny lub lakierowanego na kolor biały RAL9010. Na zamówienie możliwe jest lakierowanie na inny kolor RAL.
OSPRZĘT WENTYLACYJNY
Oferta IRMARKU obejmuje kompleksowy osprzęt wentylacyjny:
  • czerpnie i wyrzutnie
  • podstawy dachowe
  • skrzynki rozprężne
  • króćce

Dzięki czerpniom dachowym zapewnione jest odpowiednie czerpanie powietrza ponad dachem. Natomiast wyrzutnie odpowiedzialne są za właściwy wyrzut powietrza na zewnętrz budynku. Oferta obejmuje również czerpnie i wyrzutnie ścienne przeznaczone do zabezpieczenia instalacji przed opadami atmosferycznymi. Elementem uzupełniającym są podstawy dachowe z blachy ocynkowanej stanowiące elementy nośne wentylatorów, czerpni i wyrzutni dachowych
Do osprzętu wentylacyjnego zaliczamy także: przepustnice PWP,PJ, tłumiki, kratki, zaślepki z siatki.