rejestracja

Firma została założona w 1990 roku na bazie wyłącznie polskiego kapitału. Początkowo działalność firmy związana była tylko z wodą. Ten stan rzeczy trwał aż do 2000 roku, kiedy powstał pierwszy model rekuperatora. Szczegóły konstrukcyjno – technologiczne rekuperatora zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.
 
Dzięki niecodziennej konstrukcji (wiele osób zastanawia się dlaczego nasz rekuperator nie zamarza) - zdobywamy co raz to większą pozycję na rynku. Szczególnie cieszy nas fakt, że dużo osób kupujących nasze centrale wentylacyjne zainteresowało się nami dzięki bardzo dobrej opinii innych użytkowników. Fakt, że nasze centrale wentylacyjne cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników dodaje nam skrzydeł i motywuje do lepszych działań. Dzięki temu min. z roku na rok odnotowujemy większą sprzedaż, a nasze centrale wentylacyjne pracują nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
 
Bartosz, producent central wentylacyjnych, rekuperacja, wentylacja mechaniczna, centrala z odzyskiem ciepła, automatyka sterująca, VENA, VEBAR, zestawy kanałowe, centrala basenowa
 
Obecnie nasza kadra to ponad 70 – cio osobowy zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy pracują nad coraz to lepszymi rozwiązaniami technicznymi. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze techniczne umożliwiające prowadzenie badań, tworzenie prototypów, produkcję urządzeń oraz realizację skomplikowanych technologicznie zamówień. Oferujemy przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy, które umożliwiają znaczące oszczędności m. in. poprzez ograniczenie zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej. Gwarantujemy przy tym wysoki standard produktu, terminowość realizacji i rozsądną cenę. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.
Potwierdzeniem wysokich standardów jakości i trwałości są liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia. Posiadamy szereg nagród, dyplomów i wyróżnień przyznanych naszej firmie podczas ogólnopolskich konkursów. W listopadzie 2001 r. wprowadziliśmy i stosujemy system zapewnienia jakości EN ISO 9001:2015, uzyskaliśmy certyfikaty TUV Rheinland oraz Atesty PZH (równiez dla wykonań higienicznych). Tak wysoki standard uzyskaliśmy stosując w swoich produktach elementy sprawdzone, pochodzące od renomowanych światowych producentów.
 
Dużą uwagę poświęcamy współpracy z ośrodkami naukowymi oraz z firmami skupiającymi uwagę na inżynierii środowiska. Proponujemy programy szkoleniowe przeznaczone projektantom, inwestorom i użytkownikom. Organizujemy seminaria i sympozja techniczne. Wydajemy poradniki techniczne i katalogi oraz publikujemy artykuły w prasie technicznej.
Taka filozofia działania zyskała akceptację i zaufanie naszych Klientów, do których należą m. in. odbiorcy indywidualni, gminy, deweloperzy, szkoły, hotele oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa.
  
Efektem naszych działań jest stały rozwój i z roku na rok coraz to lepsze wyniki finansowe, co dwukrotnie zostało potwierdzone Diamentem Forbes'a (2010, 2012).
 
Dołącz nas na Facebook'u i na bieżąco śledź nasze poczynania! https://www.facebook.com/BartoszSpj