rejestracja

Firma została założona w 1990 roku na bazie wyłącznie polskiego kapitału. Początkowo działalność firmy związana była tylko z wodą. Ten stan rzeczy trwał aż do 2000 roku, kiedy powstał pierwszy model rekuperatora. Szczegóły konstrukcyjno – technologiczne rekuperatora zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.

 

Dzięki niecodziennej konstrukcji (wiele osób zastanawia się dlaczego nasz rekuperator nie może zamarznąć) - zdobywamy co raz to większą pozycję na rynku. Szczególnie cieszy nas fakt, że dużo osób kupujących nasze centrale wentylacyjne zainteresowało się nami dzięki bardzo dobrej opinii innych użytkowników. Fakt, że nasze centrale wentylacyjne cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników dodaje nam skrzydeł i motywuje do lepszych działań. Dzięki temu min. z roku na rok mamy coraz to większą pozycję na rynku.

 

Bartosz, producent central wentylacyjnych, rekuperacja, wentylacja mechaniczna, centrala z odzyskiem ciepła, automatyka sterująca, VENA, VEBAR, zestawy kanałowe, centrala basenowa

 

Obecnie nasza kadra liczy ponad 50 – cio osobowy zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy pracują nad coraz to lepszymi rozwiązaniami technicznymi. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze techniczne umożliwiające prowadzenie badań, tworzenie prototypów, produkcje urządzeń oraz realizację zadań. Oferujemy przyjazne dla środowiska urządzenia oraz kompletne systemy, które umożliwiają znaczące oszczędności m. in. poprzez ograniczenia zużycia wody, ciepła i energii elektrycznej. Gwarantujemy przy tym wysoki standard produktu, terminowość realizacji i rozsądną cenę. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku.


Potwierdzeniem wysokich standardów jakości i trwałości są liczne certyfikaty, atesty i dopuszczenia. Posiadamy szereg nagród, dyplomów i wyróżnień przyznanych naszej firmie podczas ogólnopolskich konkursów. W listopadzie 2001 r. wprowadziliśmy i stosujemy system zapewnienia jakości EN ISO 9001:2000. Tak wysoki standard uzyskaliśmy stosując w swoich produktach elementy sprawdzone, pochodzące od renomowanych światowych producentów.

 

Dużą uwagę poświęcamy współpracy z ośrodkami naukowymi oraz z firmami skupiającymi uwagę na inżynierii środowiska. Proponujemy programy szkoleniowe przeznaczone projektantom, inwestorom i użytkownikom. Organizujemy seminaria i sympozja techniczne. Wydajemy poradniki techniczne i katalogi oraz publikujemy artykuły w prasie technicznej.


Taka filozofia działania zyskała akceptację i zaufanie naszych klientów, do których należą m. in. odbiorcy indywidualni, gminy, deweloperzy, szkoły, hotele oraz przedsiębiorstwa.

  

Efektem naszych działań jest stały rozwój i z roku na rok coraz to lepsze wyniki finansowe, co dwukrotnie zostało potwierdzone Diamentem Forbes'a (2010, 2012).

 

Polub nas na Facebook'u i bądź na bieżąco! https://www.facebook.com/BartoszSpj

 

 

Bartosz

Bartosz - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Sejneńska 7 15-399 Białystok

 

-Zobacz na mapie-

podlaskie

Tel: +48 85 745 57 12

Fax: +48 85 745 57 11

Oddziały firmy:

Biuro Techniczno-Handlowe Kielce

Zgoda 58a 25-378 Kielce

www: kielce.bartoszwentylacja.com.pl

kielce@bartosz.com.pl

+48 41 314 12 87

+48 41 201 09 32

Biuro Techniczno-Handlowe Kraków

Sikorki 23 31-589 Kraków

www.krakow.bartoszwentylacja.com.pl

krakow@bartosz.com.pl

+48 12 684 00 73

Biuro Techniczno-Handlowe Suwałki

E.Plater 1 16-400 Suwałki

www.bartosz.com.pl

suwalki@bartosz.com.pl

+48 87 566 49 98