rejestracja

HTS POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to wiodąca na rynku warszawskim hurtownia zapewniająca kompleksową obsługę z zakresu HVAC.

Od momentu powstania w 2004 roku (HTS sp. z o.o.) staramy się dopasować nasz asortyment do zmieniających się potrzeb i rosnących wymagań naszych klientów. Wciąż rozszerzamy naszą ofertę nawiązując bezpośrednie kontakty z producentami, co daje nam możliwość zaoferowania konkurencyjnych cen i upustów dla naszych stałych współpracowników. Dzięki zachowaniu odpowiednich stanów magazynowych większość produktów dostępnych jest bezpośrednio z półki. Nasi Klienci cenią sobie krótki czas oczekiwania na wydanie towaru oraz elastyczność we współpracy z pracownikami działu handlowego.

Hts Warszawa hurtownia klimatyzacja wentylacja


Współpracujemy bezpośrednio z producentami, co daje nam możliwość realizacji nietypowych zleceń. Przyjmujemy zamówienia na kanały, kształtki czy kratki wentylacyjne w praktycznie dowolnych wymiarach, czy w przypadku kratek także różnych kolorach. W stałej sprzedaży posiadamy klimatyzatory i wentylatory wielu uznanych firm, przewody wentylacyjne, izolacje techniczne z wełny, kauczuku i polietylenu, centrale wentylacyjne, rekuperatory, osprzęt wentylacyjny (czerpnie, wyrzutnie, tłumiki akustyczne, przepustnice, siłowniki, klapy i drzwiczki rewizyjne), klapy przeciwpożarowe, pasywne zabezpieczenia ppoż, nagrzewnice i chłodnice powietrza, kurtyny powietrzne, materiały montażowe, materiały do produkcji kanałów, a także narzędzia i elektronarzędzia.Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu renomowanych marek, tj. Venture Industries, Vallox, Mitsubishi Electric, LG, Daikin, Hisense, Systemair, Vents, Rosenberg, Ostberg, Rockwool, Paroc, DEC International, Mercor, Armacell, Salda, Lindab, RDJ Klima, Walraven, Irmark, Uniwersal, Harmann. Jako jedyni możemy pochwalić się mianem autoryzowanego dystrybutora CLIMAVER w Warszawie.
Nasi handlowcy to wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży. W razie wątpliwości służą fachową pomocą i doradztwem.


Pracujemy w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku, ale w razie potrzeby otwieramy wcześniej lub zamykamy później.


Dostarczymy towar w każde miejsce w Polsce!
Dzięki własnej flocie samochodów dostawczych realizujemy dostawy także w weekendy.


Hts Warszawa klimatyzacja wentylacja transport własny


Zapraszamy do współpracy!
HTS – cały świat wentylacji