rejestracja

Firma Elma-RK została założona w 1990 roku, działa nieprzerwanie i zajmuje się zaopatrywaniem instalatorów szeroko rozumianego chłodnictwa i klimatyzacji.Od 2007 roku zajmujemy się również kompleksowym zaopatrzeniem warsztatów działających w sektorze klimatyzacji samochodowej.


Szeroko rozwinięta sieć kontaktów w kraju i zagranicą pozwala dostarczać naszym klientom towary zróżnicowane asortymentowo i cenowo. Ścisła współpraca z jednym z liderów sektora klimatyzacji samochodowej włoską firmą CTR Group pozwoliła wzbogacić nasz asortyment nie tylko o maszyny i narzędzia ale również o części zamienne tak do samochodów osobowych jak i dostawczych i ciężarowych . Jako bezpośredni i jedyny importer stacji napełniających firmy CTR Group odpowiadamy na potrzeby klientów szukających urządzeń dopracowanych technicznie o uznanej marce na terenie Europy i nie tylko.


Posiadamy w swojej ofercie cały asortyment firmy CTR Group, jednak ciągle poszukujemy nowych, wartych uwagi urządzeń i narzędzi ułatwiających prace przy układach klimatyzacji samochodowej. Staramy się zaspokajać potrzeby klientów na terenie całego kraju poprzez sieć oddziałów naszej firmy jak również poprzez sieć rzetelnych partnerów.


Jesteśmy również przedstawicielami firmy Errecom w Polsce.Producenta chemi do instalacji chłodniczych.


Posiadamy w ofercie podstawowe produkty takie jak:oleje pag,pao,poe,barwniki UV jak i innowacyjne rozwiązania dla chłodnictwa tz. uszczelniacze,uzdatniacze,regulatory kwasawości i wiele innych...


Zapraszamy do współpracy


serwis montaż klimatyzacja chłodnictwo auto-klma

Elma-Rk

Elma-Rk - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Obywatelska 98 94-104 Łódź

 

-Zobacz na mapie-

łódzkie

Tel: +48 42 689 98 08

Fax: +48 42 683 13 82