rejestracja

Spółka FRAPOL powstała w 1990 roku. Założycielem był INSTAL KRAKÓW, INSTALPROJEKT Warszawa oraz firma Fraba Luft und Klimatechnik, należąca do czołówki producentów urządzeń wentylacyjno–klimatyzacyjnych w Austrii, mająca ponad 100-letnią tradycję.
 
Jesteśmy jednym z największych producentów w branży wentylacyjno–klimatyzacyjnej.

 
Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów w celu zapewnienia naszym klientom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Poprzez indywidualne oraz fachowe podejście do wyzwań ciągle poszerzamy gamę naszych produktów i rozwiązań. Dysponując bazą doświadczonych fachowców z zakresu wentylacji i klimatyzacji oraz kompleksowo wyposażonym laboratorium badawczym wprowadziliśmy w ciągu ostatnich lat na rynek szereg nowoczesnych urządzeń. Koncentrujemy się na opracowywaniu technologii dedykowanej do specjalnych zastosowań pomieszczeń takich jak baseny, sale operacyjne, pomieszczenia aseptyczne czy laboratoria w zakładach farmaceutycznych, optycznych i elektrycznych, obiekty przemysłu spożywczego itp. Poza działalnością produkcyjną zajmujemy się także kompleksowym wykonawstwem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, obejmującym dostawy i montaż własnych produktów oraz dobór urządzeń branż pokrewnych. W zakres usług świadczonych przez FRAPOL wchodzi również projektowanie oraz obsługa eksploatacyjna.
 

 
O jakości naszej produkcji i usług oraz spełnieniu najwyższych standardów z zakresu ochrony środowiska i BHP świadczą Certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania, zgodne z normami  PN-EN ISO 9001:2009, PN-EN ISO 14001:2005, PN-N 18001:2004. System obowiązuje we wszystkich jednostkach firmy i obejmuje projektowanie, produkcję, montaż i serwis systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
         Ponadto, firma uzyskała certyfikaty wydane przez TÜV Rheinland świadczące o spełnieniu przez produkowane wyroby standardów polskich i europejskich. W 2014 roku miała miejsce certyfikacja na zgodność z następującymi normami: PN-EN 13053, PN-EN 1886, DIN 1946-4, VDI 6022-1.
 
 
Firma FRAPOL obsługuje inwestycje nie tylko w Polsce ale również m.in. w takich krajach jak: Rosja, Estonia, Łotwa, Ukraina, Rumunia, Węgry, Austria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Grecja.
 

Frapol

Frapol - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Mierzeja Wiślana 8 30-832 Kraków

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 653 27 66