rejestracja

Firma DACPOL Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i PNEUMATYKI.


Reprezentujemy ponad 120 czołowych producentów podzespołów czynnych
i biernych, modułów pomiarowych i zasilających, wentylatorów, radiatorów, elementów indukcyjnych, elementów klimatyki szaf, kabli, złączy, materiałów izolacyjnych.


Oferujemy także szeroką gamę elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej i wyposażenie warsztatowe (narzędzia, przyrządy pomiarowe, preparaty chemiczne i inne) oraz akumulatory. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją bloków mocy, grzaniem indukcyjnym, produkcją i serwisem przemysłowych urządzeń pomiarowych.

Głównymi odbiorcami oferowanych przez naszą firmę wyrobów są:

 • producenci: napędów prądu stałego i zmiennego, spawarek i zgrzewarek, układów urządzeń zasilających, urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej,
 • układów dla pojazdów samochodowych, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu radiowo-telewizyjnego i inni,
 • instytuty naukowo-badawcze,
 • służby zajmujące się utrzymaniem i serwisem linii produkcyjnych,
 • punkty serwisowe,
 • placówki handlowe.

Ciągły rozwój oferty produktowej jest możliwy dzięki powiększaniu powierzchni magazynowej oraz usprawnianiu procesu przyjmowania i wydawania towarów.
W 2007 roku opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001. W 2010 odnowiliśmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2009. Certyfikacja oraz nadzór jest realizowany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

W latach 2002, 2003, 2005, 2007, 2008 i 2010 firma DACPOL otrzymała nagrodę "GAZELA BIZNESU" przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.


Mamy nadzieję, że elastyczność w działaniu, stałe powiększanie i dostosowywanie oferty do oczekiwań i wymagań rynku oraz działania podejmowane w celu poprawy jakości obsługi, przyczynią się do skutecznego zaspokajania potrzeb naszych obecnych i nowych Klientów. W roku 2011 firma otrzymała certyfikat rzetelności.

 

   klimatyzator   klimatyzator przemysłowy   wentylator   wentylator dachowy   wentylator przemysłowy   przemysł   klimatyzacja   serwis   dmuchawa

 

Dacpol

Dacpol - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Puławska 34 05-500 Piaseczno

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 70 35 100

Fax: +48 22 70 35 101