rejestracja

 Firma DACPOL rozpoczęła działalność w 1992 roku.

Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i ENERGETYK, zajmujemy się nie tylko działalnością handlową ale również doradczą, usługową i produkcyjną.

Reprezentujemy ponad 200 czołowych producentów podzespołów czynnych i biernych, modułów pomiarowych i zasilających, wentylatorów, radiatorów, elementów indukcyjnych, elementów klimatyki szaf, kabli, złączy, materiałów izolacyjnych.

Oferujemy także szeroką gamę elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej i wyposażenie warsztatowe (narzędzia, przyrządy pomiarowe, preparaty chemiczne i inne) oraz akumulatory. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją bloków mocy, grzaniem indukcyjnym, produkcją i serwisem przemysłowych urządzeń pomiarowych.

Cyklicznie wydajemy własne katalogi produktowe. Ogólny Katalog DACPOL jest zebraniem w jeden tom wszystkich podzespołów potrzebnych do budowy i serwisu urządzeń. Znajdują się w nim informacje techniczne i zagadnienia teoretyczne, które będą przydatne przy doborze elementów. Nowością jest również spis aplikacyjny, który pomaga w szybkim znalezieniu konkretnych podzespołów stosowanych w danej aplikacji.

Głównymi odbiorcami oferowanych przez naszą firmę wyrobów są:
  • producenci: napędów prądu stałego i zmiennego, spawarek i zgrzewarek, układów urządzeń zasilających, urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej, układów dla pojazdów samochodowych, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu radiowo-telewizyjnego i inni,
  • instytuty naukowo-badawcze,
  • służby zajmujące się utrzymaniem i serwisem linii produkcyjnych,
  • punkty serwisowe,
  • placówki handlowe.
W ciągu ostatniego dziesięciolecia firma DACPOL wielokrotnie zdobywała wyróżnienie "GAZELA BIZNESU" przyznawane przez dziennik Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma DACPOL przez ostatnie kilka lat zdobywała wyróżnienia Diamenty Forbesa przyznawane przez miesięcznik Forbes oraz znajduje się na prestiżowej liście Forbesa, "Najcenniejsze firmy rodzinne".

Mamy nadzieję, że elastyczność w działaniu, stałe powiększanie i dostosowywanie oferty do oczekiwań i wymagań rynku oraz działania podejmowane w celu poprawy jakości obsługi, przyczynią się do skutecznego zaspokajania potrzeb naszych obecnych i nowych Klientów. W roku 2011 firma otrzymała certyfikat rzetelności.

Zostaliśmy Laureatem Plebiscytu organizowanego przez Euler Hermes i otrzymaliśmy Certyfikat "Złoty Płatnik". Wyróżnienie jest przyznawane firmom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w danym roku.
 

DACPOL

DACPOL - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Puławska 34 05-500 Piaseczno

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 70 35 100

Fax: +48 22 70 35 101