rejestracja

Boryszew ERG SA z siedzibą w Sochaczewie to firma ze 100-letnią tradycją, zaliczana do czołówki polskich przedsiębiorstw chemicznych. Oferuje szeroki asorty­ment wyrobów, m.in.: znane pod marką BORYGO płyny motoryzacyjne, płyny do instalacji ERGOLID A i ERGOLID EKO, materiały budowlane, kleje, opakowania i środki do przetwórstwa tworzyw sztucznych.


Historia spółki sięga 1911 roku. Firma utrzymuje profil do­tychczasowej produkcji, kładąc nacisk głównie na rozwój pro­dukcji płynów samochodowych, produktów z tworzyw sztucz­nych oraz materiałów dla budownictwa. W 1996 roku wdrożono system zapewnienia jakości w oparciu o normy PN-EN ISO 9001:2009 i uzyskano Certyfikat TUV Rheinland Polska. Posiadanie systemu gwarantuje, że jakość dostarczanych wyrobów jest powtarzalna i zgodna z oczekiwa­niami.


Jednymi z najlepszych produktów w ofercie Boryszewa są ERGOLIDY - jednorodne wodne roztwory glikoli bez obcych wtrąceń posiadające w swoim składzie zestaw inhibitorów zapewniających doskonałe własności przeciwkorozyjne, umożliwiające eksploatację instalacji w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Oferujemy dwie odmiany : ERGOLID EKO i ERGOLID A.

 

BORYGO płyny motoryzacyjne, płyny do instalacji ERGOLID A i ERGOLID EKO  ERGOLID EKO i ERGOLID A


ERGOLID EKO ze względu na nietoksyczność glikolu propylenowego stano­wiącego główną jego bazę stosowany jest przede wszystkim jako chłodziwo w przemyśle spożywczym, ale również w układach chłodniczych, klimatyzacyjnych, grzewczych i solarnych oraz w pompach ciepła.
O klasie ERGOLIDU EKO świadczą zdobyte liczne nagrody i wyróżnienia:

  • 2001 rok – Zloty Medal Międzynarodowych Targów Poz­nańskich.
  • 2003 rok – statuetka Złotego Orbitala, będąca wyróżnieniem Rynku Chemicznego.
  • 2004 rok – wyróżnienie miesięcznika „Rynek lnstalacyjny”, w kategorii „Technologie".
  • 2005 rok – statuetka Złotego Instalatora, nagroda „Pol­skiego Instalatora" i Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.
  • 2006 rok – uzyskanie nominacji w XVI edycji konkursu Teraz Polska.
  • 2007 rok – zdobycie brązowego medalu w konkursie Forum Jakości Quality International.
  • 2007 rok -- zdobycie nagrody Europrodukt.
  • 2012 rok – wyróżnienie w konkursie „Medium – Lider Instalacji” w kategorii „Wentylacja, klimatyzacja”

 

ERGOLID A może być stosowany w indywidualnych układach grzewczych, solarnych, pompach ciepła oraz w dużych instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, wszędzie tam, gdzie nie wymagane są dopuszczenia Państwowego Zakładu Higieny.

 

Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie

Boryszew S.A. Oddział Boryszew ERG w Sochaczewie - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

15 Sierpnia 106 96-500 Sochaczew

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 46 863 02 01 wew. 312, 509

Fax: +48 46 863 02 01 wew. 290