rejestracja

Jesteśmy Europejskim Biurem Sprzedaży i Wsparcia Projektowego firmy AFL, które zostało oficjalnie otwarte w 2021 roku. Naszym celem jest pomoc w kontaktach pomiędzy jednym z największych dostawców wentylatorów na świecie, a europejskimi producentami poszukującymi energooszczędnych wentylatorów przemysłowych. Pomagamy na każdym kroku procesu zakupowego: od wytypowania i doboru najbardziej odpowiedniego wentylatora, przez dostarczenie do Państwa próbek, aż po transport zamówienia do Państwa magazynu.


W swojej ofercie posiadamy zarówno szeroki typoszereg wentylatorów z silnikami AC, jak również z energooszczędnymi silnikami EC, które to stanowią przyszłość rozwoju technologicznego firmy AFL. Znajdziemy tu wentylatory promieniowe o wysokim sprężu dyspozycyjnym do rekuperatorów i central wentylacyjnych. Mniejsze, kompaktowe jednostki do zastosowań w urządzeniach filtracyjnych czy okapach, a także wentylatory osiowe stosowane w chillerach, urządzeniach do ogrzewania nadmuchowego, pompach ciepła czy też dry coolerach.
Firma AFL może pochwalić się śmiałymi inwestycjami w rozwój technologii  i rozbudowanym działem R&D, ale to przede wszystkim wsparcie techniczne i szybkie dostawy sprawiły, że grono naszych europejskich klientów rośnie błyskawicznie. Nasze biuro i magazyn logistyczny z wentylatorami „dostępnymi od ręki” zlokalizowane są w Trójmieście. Realizujemy również indywidualne zamówienia klientów. Wentylatory mogą być dostosowane pod względem konstrukcji obudowy, oznakowania czy też oprogramowania sterującego. Dzięki rozwiniętemu laboratorium badawczemu zapewniamy swoim klientom wsparcie w badaniach wydajności powietrza, badaniach akustycznych, badaniach temperaturowych wykorzystujących komorę klimatyczną czy badaniach EMC.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią EC do kontaktu z naszym Europejskim Biurem Sprzedaży i Wsparcia Projektowego. Specjalnie dla Państwa wypracowaliśmy szybką ścieżkę współpracy: