rejestracja

Klimatyzacja do domu, mieszkania, biura. Pompy ciepła.

     Nasza firma oferuje usługi z zakresu montażu klimatyzacji. Działamy na terenie całego województwa małopolskiego i śląskiego. Doświadczenie i wielu zadowolonych klentów to główny atut firmy treeSUN. Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Klimatyzatory, kóre montujemy są gwarancją chłodu w upalne dni jak również idealnie sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym, bowiem wszystkie urządzenia wyposażone są w funkcje grzania.


Klimatyzacja do domu, mieszkania, biura - treeSUN


Jaka klimatyzacja do domu będzie najlepsza?
 
Klimatyzacja w domu zapewnia wysoki komfort podczas gorących dni. Wybrane modele mogą służyć również do oczyszczania powietrza oraz do ogrzewania pomieszczeń. Jak wybrać najlepszą klimatyzację domową? Oto najpopularniejsze rodzaje klimatyzacji wraz z ich zaletami i wadami!
 
Jak wybrać klimatyzację domową?
Instalacje klimatyzacyjne to różnorodne rozwiązania używane również w domach i w mieszkaniach.
 
Dobierając odpowiednią klimatyzację do domu, warto przede wszystkim uwzględnić kwestie jak jej rodzaj, sposób montażu, wydajność oraz funkcje. W ten sposób można dopasować właściwy rodzaj instalacji, która będzie zapewniała najwyższy komfort.
 
Rodzaj klimatyzacji do domu można wybrać we własnym zakresie, ale można również zwrócić się po pomoc do specjalistów z firmy instalującej klimatyzację.
 
Rodzaje klimatyzacji domowej

Do najczęściej używanych klimatyzacji domowych zaliczane są:
 
1. Klimatyzatory przenośne
Tego rodzaju urządzenia są przenośne, dlatego też można je schować wtedy, gdy nie będą już potrzebne. Są najtańszym typem klimatyzatorów, które można kupić w cenie nawet kilkuset złotych.
 
Przenośne klimatyzatory sprowadzają się w mniejszych wnętrzach oraz tam, gdzie nie ma możliwości stałego zamontowania klimatyzatora, na przykład w budynkach zabytkowych czy w wynajętych mieszkaniach.
 
Klimatyzator przenośny pozwala na obniżenie temperatury we wnętrzach i może również je ogrzewać. Nie działa on jednak tak efektywnie jak klimatyzator ścienny. Do działania będzie wymagać podłączenia do prądu oraz wyprowadzenia na zewnątrz rury, na przykład przez częściowo otwarte okno lub drzwi balkonowe.
 
2. Klimatyzator ścienny split
To najczęściej kupowane klimatyzatory do domów i do mieszkań. Wymagają stałego montażu, ale cechują się wysoką wydajnością i efektywnością pracy.
 
Klimatyzatory ścienne split składają się z dwóch połączonych ze sobą elementów, a dokładnie z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Obsługiwane są za pomocą pilota.
 
Tego rodzaju klimatyzatory pozwalają na łatwe dobranie odpowiednich parametrów powietrza. Mogą być też wyposażone w funkcję oczyszczania powietrza i umożliwiają jego podgrzewanie, dlatego sprawdzą się też podczas chłodniejszych dni jesieni i wiosny.
 
3. Klimatyzator ścienny multisplit
Tego typu klimatyzator jest w stanie obsłużyć kilka pomieszczeń jednocześnie. Wyposażony jest w jedną jednostkę zewnętrzną, która podłączona jest do paru jednostek wewnętrznych.
 
Klimatyzatory multisplit doskonale sprowadzają się w domach i w mieszkaniach, lecz konieczne jest przygotowanie odpowiedniej przestrzeni na ich instalację. To ogranicza również ich zastosowanie, dlatego też nie sprawdzą się one w każdym wnętrzu.
 
Sterowanie klimatyzatorem multisplit jest osobne dla każdego pomieszczenia, dlatego też w różnych obszarach w domu można utrzymywać inne temperatury, które będą odpowiadały potrzebom domowników.
 
Warto wskazać, że klimatyzatory split oraz multisplit mogą być też montowane jako kasetonowe, podłogowo-podsufitowe, kanałowe.
 
Klimatyzacja do domu – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Dobierając klimatyzację do domu, warto zwrócić uwagę także na parę innych czynników, między innymi na:
  • moc klimatyzatora
  • zakres regulacji temperatury
  • dodatkowe funkcje, na przykład oczyszczanie powietrza
  • zużycie energii klimatyzatora
  • poziom głośności urządzenia
 
Zapraszamy do skorzystania z usług firmy treeSUN. Nie czekaj! Zadzwoń, a my doradzimy. Małopolska i Śląsk to główny obszar, na którym pracujemy.

treeSUN Klimatyzacja do domu, mieszkania, biura
 
Miasta w których jesteśmy:
Klimatyzacja Sucha Beskidzka
Klimatyzacja Skawina
Klimatyzacja Alwernia
Klimatyzacja Trzebinia
Klimatyzacja Pszczyna
Klimatyzacja Żywiec
Klimatyzacja Nowy Targ

Klimatyzacja Rabka Zdrój
Klimatyzacja Wieliczka
Klimatyzacja Wadowice
Klimatyzacja Oświęcim
Klimatyzacja Chrzanów
Klimatyzacja Zabierzów
Klimatyzacja Kraków
 
Klimatyzacja Zator
Klimatyzacja Krzeszowice
Klimatyzacja Będzin
Klimatyzacja Olkusz
Klimatyzacja Zabierzów
Klimatyzacja Kraków
Klimatyzacja Zakopane
Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza
Klimatyzacja Jaworzno
Klimatyzacja Kęty
Klimatyzacja Mysłowice
Klimatyzacja Sosnowiec
Klimatyzacja Katowice
 


Jeżeli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w mieszkaniu, domu, hotelu czy pensjonacie, klimatyzacją do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN. Zapraszamy również do sklepu z klimatyzatorami.