rejestracja

   chłodnictwo   chłodnice powietrza   wentylatorowe wymienniki ciepła   płaszczowo-rurowe wymiennniki ciepła   dry-coolery   lutowane wymienniki ciepła   uszczelkowe wymienniki ciepła Alfa Laval na rynku polskim działa od około 100 lat. Pierwsze biuro zostało założone w 1924 roku w Poznaniu. W roku 1964 powstało biuro informacji technicznej Alfa Laval w Warszawie, które w roku 1991 zostało przekształcone w samodzielną jednostkę handlową pod nazwą Alfa Laval Polska Sp. z o.o.
 
Urządzenia Alfa Laval przeznaczone są dla różnych aplikacji:
- klimatyzacja, gdzie stosowane są nasze parowniki i skraplacze
- komercyjne chłodnictwo, np. w hipermarketach, supermarketach, małych lub średnich sklepach spożywczych.
 
Oferujemy systemy oparte na naturalnych czynnikach chłodniczych takich jak dwutlenek węgla, amoniak i węglowodory, które zastąpią freon. Przemysłowe chłodzenie i chłodnictwo, np. klimatyzacja biur i budynków przemysłowych, systemy chłodzenia lodowisk.
 
Oferujemy rozwiązania dostosowane do pracy z czynnikami agresywnymi, przy wysokich ciśnieniach i bardzo niskich temperaturach. Przemysłowe chłodnictwo procesowe, np. w przemyśle spożywczym, napojów, farmaceutycznym i chemicznym. 
 
Dostarczamy pośrednie systemy, które utrzymują na niskim poziomie całkowitą objętość czynnika chłodniczego, zapewniają łatwą kontrolę wycieków i ułatwiają odzysk energii. Chłodnictwo i klimatyzacja w przemyśle morskim. Nasze systemy są wykorzystywane na pokładach jednostek pływających, gazowcach/LPG, krążownikach i promach, statkach transportujących produkty spożywcze i statkach towarowych.

Dowiedz się więcej o firmie i wyszukaj interesujący Cię produkt na stronie:
https://productguide.alfalaval.com/?country=PL&language=pl-PL

Alfa Laval Polska Sp z o.o.

Alfa Laval Polska Sp z o.o. - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Marynarska 15 02-674 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 336 64 64

Fax: +48 22 336 64 60