rejestracja

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych INGREMIO-PESZEL specjalizuje się w produkcji rur i profili z tworzyw sztucznych głównie dla branż: wentylacyjnej, elektroinstalacyjnej i telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej oraz techniki i systemów grzewczych.

Ingremio jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów rur karbowanych w Europie i niekwestionowanym liderem w Polsce. Firma konkuruje w sferze technicznej z największymi światowymi producentami. Dzięki swojej elastyczności ma zdolność do dostosowania charakterystyk i parametrów produktów do indywidualnych wymagań klientów.Naszą misją jest bycie innowacyjnym i elastycznym producentem specjalistycznych rur z tworzyw sztucznych o najwyższej jakości. Realizujemy ją od wielu lat poprzez rzetelne budowanie trwałych wartości i międzynarodowych relacji.

 
Sukces Ingremio został osiągnięty dzięki oddaniu, entuzjazmowi i lojalności wszystkich pracowników firmy oraz zdobytemu przez długie lata know-how, nowoczesnym technologiom, nieustannym inwestycjom i ciągłemu samodoskonaleniu.

Strategia firmy zorientowana na innowacyjność techniczną i najwyższą jakość powoduje, że produkty firmy są dziś sprzedawane nie tylko w całej Europie ale także na całym świecie, między innymi w Chinach. Do grona partnerów Ingremio należy dziś ponad pół tysiąca firm i instytucji.