rejestracja

AERO7 to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dbałości o jakość powietrza. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów typu split oraz multisplit, zapewniamy dostęp do najwyższej jakości urządzeń gwarantujących komfort termiczny w firmie i domu. Nasze usługi to również kompleksowe przeglądy serwisowe oraz niezbędne naprawy. Współpracujemy z instalatorami i projektantami wnętrz.

Korzystamy z najwyższej klasy klimatyzatorów sprawdzonych marek, które zapewniają niezawodną i bardzo wydajną pracę przez długie lata. W zależności od potrzeb Klienta wykonujemy też inne prace związane z zainstalowaną klimatyzacją. Aby zapewnić kompleksową dbałość o jakość powietrza w firmach i domach indywidualnych, poszerzyliśmy ofertę o profesjonalne osuszacze, nawilżacze oraz wysokiej klasy oczyszczacze powietrza.Zapewniamy najwyższą jakość obsługi - od momentu składania zamówienia po montaż i późniejsze serwisowanie urządzenia. Zatrudnieni przez nas konsultanci dopasują model do Twoich potrzeb i zaproponują najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Nasi monterzy zwracają szczególną uwagę na optymalny wybór miejsca do instalacji jednostek wewnętrznej i zewnętrznej. Gwarantujemy, że wylot gorącego powietrza nie będzie przeszkadzał sąsiadom i pobliskiej roślinności, a wewnątrz mieszkania schłodzone powietrze będzie rozchodziło się w sposób równomierny.Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie całej Polski. Współpracujemy ze sprawdzonymi monterami z największych miast.

W ramach montażu klimatyzacji wykonujemy:
  • wykonywanie otworu w ścianie,
  • zainstalowanie jednostki wewnętrznej we wskazanym miejscu, 
  • zainstalowanie jednostki zewnętrznej we wskazanym miejscu,
  • wykonanie instalacji freonowej pomiędzy jednostkami, 
  • podłączenie klimatyzatora do istniejącej instalacji elektrycznej, 
  • podłączenie odpływu skroplin grawitacyjnie, 
  • próbę szczelności,
  • wykonanie próżni w układzie,
  • uruchomienie oraz sprawdzenie działania klimatyzacji,
  • przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Wybierając AERO7, otrzymują Państwo usługi montażowe wykonane z najwyższymi standardami jakościowymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzatorów. Prowadzimy duży sklep internetowy i oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów sprawdzonych marek. Używamy najlepszych materiałów montażowych i dysponujemy odpowiednimi narzędziami do wykonania montażu. Nasi monterzy dbają o estetykę i szczegóły - zawsze starają się dopasować do życzeń Klientów. Przed każdym montażem odpowiednio zabezpieczają pomieszczenie, a po zakończeniu prac dokładnie sprzątają.Aero7 to firma z prawie 10-letnim doświadczeniem w branży HVAC, która stale inwestuje w rozwój i pozyskiwanie nowych urządzeń topowych marek. We współpracy z marketingowcami i programistami tworzymy stronę internetową, będącą jedną z najlepiej widocznych i dopracowanych stron internetowych w branży klimatyzacyjnej w Polsce. Wciąż poszukujemy Partnerów, którym oferujemy współpracę na korzystnych warunkach.

Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe. Gwarantujemy stabilną liczbę zleceń, stabilny poziom cen za wykonywane usługi i prosty system rozliczeniowy. Oferujemy pomoc w uzyskaniu szkoleń i certyfikatów u producentów oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji.

AERO7

AERO7 - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Rynek 10A 32-065 Krzeszowice

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 22 602 20 82