rejestracjaCoolklima działa od 2020 roku i dostarcza rozwiązania dla Klientów rynku klimatyzacji, wentylacji mechanicznej oraz pomp ciepła. Zatrudniamy pracowników z kilku a nawet kilkunasto letnią praktyką w tym zawodzie. Energooszczędność, najwyższa jakość jak i inteligentne sterowanie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii to propozycje jakie zawsze przedstawiamy naszym Klientom.
Oferta przygotowana dla naszych Klientów oparta jest o sprawdzone i najlepsze dostępne na rynku urządzenia. Wykorzystujemy także innowacyjne technologie dla pełnej satysfakcji z użytkowanych systemów.

Naszą misją jest dostarczać rozwiązania, które cechują się:
  • nowoczesnością
Oferta z najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku to dla nas priorytet, jednak nie zapominamy jak ważna jest energooszczędność, wysoka jakość czy możliwość inteligentnego sterowania;
  • wszechstronnością
Koncepcja, projekt, dobór, sprzedaż, montaż i serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny
Stawiamy sobie za cel zaproponować absolutnie pełen wachlarz usług, wykonywany w sposób terminowy i profesjonalny
  • szerokim zakresem i elastycznością
Komfort warunków klimatycznych a co za tym idzie i bytowych to kierunek, który obieramy bez względu na wielkość czy rodzaj powierzchni. Przygotowujemy oferty zarówno dla pojedynczych pomieszczeń, dla całych domów mieszkalnych, jak i dla biurowców czy fabryk.
Każdy Klient jest dla nas tym kluczowym!
  • transparentnością kosztów
Współpracując z nami macie Państwo gwarancję, że zaproponowane rozwiązania są optymalne zarówno pod względem efektywności i niezawodności ale przede wszystkim pod względem ekonomicznym. Nadrzędnym celem naszych działań jest maksymalne wykorzystanie środków, które Państwo przeznaczacie na podniesienie komfortu życia.
  • możliwością serwisowania
Z naszymi Klientami współpracujemy długofalowo, nie tylko po oddaniu montażu, ale i po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Naszym zdaniem jest dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i rozwiązywanie wszystkich problemów, które mogą pojawić się w trakcie ich użytkowania. Świadczony przez nas serwis jest kompleksowy i umożliwia sprawne usuwanie wszelkich pojawiających się usterek.