rejestracja

Firma AWAX rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. od świadczenia usług w zakresie napraw i serwisowania urządzeń AGD oraz napraw i przeglądów urządzeń chłodniczych. Od 2004 r. nastąpiła zmiana formuły prawnej działania firmy – przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.


Aktualnie zatrudniają 9 pracowników obsługi technicznej, posiadając pełne wyposażenie i przygotowanie do podejmowania wszelkich działań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.
 

Obsługują zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również firm i instytucji, bając o wysoki standard oferowanych usług. Korzystając z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez posiadane certyfikaty i atesty.
 

W ciągu ponad 30 lat działalności firma dostarczyła, zamontowała i uruchomiła wiele urządzeń chłodniczych, jak i z zakresu klimatyzacji.
 

Dzięki dobrze wyszkolonej kadrze pracowniczej AWAX zdobyło wielu stałych klientów, którzy przekonali się o jakości wykonywanych usług, proponowanych rozwiązań i zastosowanych urządzeń.

 

AWAX, naprawa i serwisowanie urządzeń chłodniczych

 

 

AWAX

AWAX - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Koszalińska 85 78-400 Szczecinek

 

-Zobacz na mapie-

zachodniopomorskie

Tel: +48 94 374 18 53, 606 878 124

Fax: +48 94 374 45 08