rejestracja

Firma AWAX rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. od świadczenia usług w zakresie napraw i serwisowania urządzeń AGD oraz napraw i przeglądów urządzeń chłodniczych. Od 2004 r. nastąpiła zmiana formuły prawnej działania firmy – przekształcenie w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.


Aktualnie zatrudniają 9 pracowników obsługi technicznej, posiadając pełne wyposażenie i przygotowanie do podejmowania wszelkich działań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.
 

Obsługują zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również firm i instytucji, bając o wysoki standard oferowanych usług. Korzystając z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez posiadane certyfikaty i atesty.
 

W ciągu ponad 30 lat działalności firma dostarczyła, zamontowała i uruchomiła wiele urządzeń chłodniczych, jak i z zakresu klimatyzacji.
 

Dzięki dobrze wyszkolonej kadrze pracowniczej AWAX zdobyło wielu stałych klientów, którzy przekonali się o jakości wykonywanych usług, proponowanych rozwiązań i zastosowanych urządzeń.

 

AWAX, naprawa i serwisowanie urządzeń chłodniczych

 

 

AWAX