rejestracja

Firma AKLI powstała w 2017 roku w wyniku zakończenia działalności handlowej znanej na rynku krajowym od 30 lat firmy ELMA-RK E.Rasińska sp.j.


Nabyte kilkunastoletnie doświadczenie w specjalistycznej dziedzinie sprzedaży części i podzespołów oraz chemii do klimatyzacji samochodowej ,transportu chłodniczego oraz chłodnictwa to solidny fundament naszej firmy.


Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych światowych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że nie są skazani na wysokie ceny,dzięki eliminacji łańcucha zachodnioeuropejskich pośredników.


Naszym klientom oferujemy nie tylko kompleksowe zaopatrzenie,lecz również fachową i szybką pomoc w zakresie zagadnień związanych z naszym asortymentem.
W naszej codziennej pracy hołdujemy zasadom profesjonalizmu w każdym działaniu. Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner oraz solidny płatnik co w biznesie ma olbrzymią wartość.
Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty oznaczone naszym logo AKLI są sprawdzone i zweryfikowane pod względem funkcjonowania, składu chemicznego oraz jakości.


Zapraszamy do współpracy