rejestracja

Firma AB KLIMA jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych koreańskiego koncernu HYUNDAI w Polsce. Powstała bazując na szerokim doświadczeniu w zakresie handlu oraz długoletniej współpracy z zagranicznymi partnerami w dziedzinie HVAC.


Profesjonalizm i konsekwencja w działaniu oraz wiedza zdobyta na przestrzeni kilkunastu lat, pozwoliły na stworzenie liczącej się na rynku firmy dystrybucyjnej. Podstawowe wartości takie jak lojalność, zaufanie, partnerstwo, są fundamentem, na którym opiera się działanie firmy AB KLIMA. Dzięki młodemu, energicznemu oraz kreatywnemu zespołowi, firma AB KLIMA realizuje wyzwania stawiane przez najbardziej wymagających klientów.


Wszyscy pracownicy z działu handlowego oraz technicznego to ludzie ambitni i twórczy a zarazem nadzwyczaj życzliwi, i co najważniejsze, bardzo pomocni klientowi przy wyborze odpowiedniego produktu. W ofercie firmy znajdują się jednostki typu split RAC, LCAC, MULTI, przeznaczone na potrzeby odbiorców indywidualnych a także urządzenia klimatyzacyjne dedykowane do użytku profesjonalnego, takie jak systemy VRF, systemy wody lodowej oraz klimakonwektory.

AB Klima

AB Klima - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Krasne 25C 36-007 Krasne

 

-Zobacz na mapie-

podkarpackie

Tel: +48 17 229 66 61