rejestracja

Od ponad 10 lat zajmujemy się projektowaniem, instalacjami oraz konserwacją systemów oddymiania i wentylacji strumieniowej oraz detekcji gazów toksycznych w garażach i tunelach. Wykonaliśmy i dbamy o ok 100 projektów na terenie Polski, są to między innymi centra handlowe, budynki administracji państwowej, biura, apartamentowce, tunele, itp.W zakresie wentylacji i oddymiania przez wiele lat byliśmy przedstawicielami firmy Novenco i posiadamy bardzo dużą wiedzę na temat zasady i budowy systemów wentylacji i oddymiania strumieniowego.
W ramach przeglądów gwarancyjnych pracujemy również z firmami reprezentującymi w Polsce wentylatory DLK Niemcy (Sursys) – oraz Sodeco – Hiszpanii (Scrol), ale możemy serwisować każdy jeden system wentylacji strumieniowej np. Flakt Woods, Ventia, itp. Jeśli chodzi o detekcje gazów to jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Atest Gaz, Sensor Tech, Gazex oraz Alkaster.Oferujemy wysoce wykwalifikowany personel, który zapewni profesjonalną współpracę w trakcie realizacji projektów poczynając od profesjonalnej porady technicznej poprzez przygotowanie projektu w oparciu o zadane warunki techniczne i wytyczone cele, sporządzenie harmonogramu prac, instalację systemu na obiekcie po odbiory.

W fazie eksploatacji oferujemy serwisowanie systemu oraz przeglądy (gwarancyjne, pogwarancyjne). Szczególnie dotyczy to systemu wentylacji strumieniowej i systemu detekcji gazów toksycznych.
Regularnie przeprowadzane przeglądy pozwolą na długotrwałe utrzymanie sprawności systemów.Do współpracy zapraszamy:
  • inwestorów, którym przedstawimy nowoczesne rozwiązania wentylacji zapewniające
  • oszczędności inwestycyjne oraz eksploatacyjne;
  • biura projektowe którym oferujemy wsparcie i doradztwo techniczne w przygotowywaniu
  • systemów dla nowo projektowanych obiektów;
  • firmy wykonawcze zainteresowane dostawą urządzeń;
  • firmy administrujące obiekty oddane do użytku posiadające system wentylacji strumieniowej i system detekcji gazów toksycznych;