rejestracja

Grupa Cantoni została pionierem w produkcji silników elektrycznych już w XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania innowacyjnych technologii i nowoczesnych produktów.


Przez ponad 100 lat działalności Grupa osiągnęła znaczące sukcesy na rynkach międzynarodowych i uzyskała miano wyróżniającego się producenta europejskiego.


siedziba firmy cantoniDziałając poprzez sieć dystrybutorów i partnerów handlowych nasze silniki pracują w ponad 40 krajach na prawie wszystkich kontynentach . Ciągle poszerzamy listę naszych klientówObecni na rynkach globalnych każdego dnia potwierdzamy nasz profesjonalizm w kontaktach biznesowych. Jakość naszych silników gwarantuje jak najlepsze wykończenie i niezawodność pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach


produkcja silników cantoni


Nasze projekty i rozwiązania spełniają wymagania klientów i odpowiadają normom międzynarodowym. Dla identyfikacji potrzeb naszych czasów i przyszłości korzystamy z wszelkich źródeł aby być wszechstronnym, odpowiedzialnym i dynamicznym producentem i dostawcą.


Cenimy wieloletnie partnerstwa, lojalność wobec klienta, jakość naszych produktów, badania i innowacyjność. Te wartości uważamy za kamienie milowe naszej filozofii i strategii sprzedaży.