rejestracja

Grupa Cantoni jest pionierem w produkcji silników elektrycznych już od XIX wieku i od tego czasu kontynuuje misję wdrażania innowacyjnych technologii i nowoczesnych produktów.


Przez ponad 100 lat działalności Grupa osiągnęła znaczące sukcesy na rynkach międzynarodowych i uzyskała miano wyróżniającego się producenta europejskiego.


siedziba firmy cantoniDziałając poprzez sieć dystrybutorów i partnerów handlowych nasze silniki pracują w ponad 40 krajach na prawie wszystkich kontynentach. Ciągle poszerzamy listę naszych klientów.Obecni na rynkach globalnych każdego dnia potwierdzamy nasz profesjonalizm w kontaktach biznesowych. Jakość naszych silników gwarantuje jak najlepsze wykończenie i niezawodność pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach.


produkcja silników cantoni


Nasze projekty i rozwiązania spełniają wymagania klientów i odpowiadają normom międzynarodowym. Dla identyfikacji potrzeb naszych czasów i przyszłości korzystamy z wszelkich źródeł aby być wszechstronnym, odpowiedzialnym i dynamicznym producentem i dostawcą.


W skład Grupy Cantoni wchodzą fabryki, które są producentami silników elektrycznych oraz hamulców do silników i aparatury, znajdującymi się pod poniższymi stronami www:https://www.cantonigroup.com/besel

https://www.cantonigroup.com/celma

https://www.cantonigroup.com/emit

https://www.cantonigroup.com/elfa


Cenimy wieloletnie partnerstwa, lojalność wobec klienta, jakość naszych produktów, badania i innowacyjność. Te wartości uważamy za kamienie milowe naszej filozofii i strategii sprzedaży.