rejestracja

Polskie Stowarzyszenie Inżynierów Chłodnictwa i Klimatyzacji działa od lat na polskim rynku. Doświadczenie i wiedza zdobyta na rynku urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych zobowiązuje do proponowania usług najwyższej jakości.

Uważamy, że profesjonalne, merytoryczne przygotowanie decyduje o sukcesie, dlatego główny nacisk kładziemy na szkolenia z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Nasi specjaliści tworzą grupę profesjonalistów, którzy w przystępny i fachowy sposób przekazują wiedzę niezbędną do wykonywania różnego rodzaju usług związanych z chłodnictwem i klimatyzacją.

Stawiamy przede wszystkim na profesjonalne przekazywanie wiedzy, doradztwo techniczne oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salę szkoleniową oraz doświadczoną kadrę dydaktyczną. Oferujemy także konsultacje nadprogramowe i pomoce dydaktyczne.


Projekty instalacji -oprócz działalności szkoleniowej oraz handlowej wykonujemy także projekty instalacji, które nie działają poprawnie.

Ekspertyzy techniczne instalacji -oprócz działalności szkoleniowej oraz handlowej wykonujemy także Ekspertyzy techniczne instalacji, które nie działają poprawnie.


Kursy f-gazy

Kursy Zawodowe

Kursy Zawodowe - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Wolności 345 41-800 Zabrze

 

-Zobacz na mapie-

śląskie

Tel: +48 884 012 012