rejestracja


Grupa fischer z siedzibą w Waldachtal, w Północnym Szwarcwaldzie, zatrudniająca na całym świecie prawie 5 000 pracowników, wypracowała w 2017 r. obrót 812 milionów euro. To rodzinne przedsiębiorstwo reprezentowane jest przez 46 spółek w 34 państwach i eksportuje do ponad 100 krajów. Firma prowadzi działalność w pięciu sektorach: fischer Systemy Mocowania, fischer automotive systems, fischertechnik, fischer Consulting i LNT Automation.fischer Systemy Mocowania zajmuje pozycję lidera technologicznego w istotnych obszarach techniki mocowań. Szerokiemu spektrum klientów, od majsterkowiczów, poprzez rzemieślników, po kluczowych partnerów firmy oferowane są perfekcyjne pod względem technicznym produkty fischer.

fischer automotive systems wytwarza wysokiej jakości elementy wyposażenia wnętrz dla branży motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo posiada wysokie kompetencje w zakresie obróbki tworzyw sztucznych i jest ważnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego. Asortyment produktów obejmuje dysze nawiewu, uchwyty na napoje, półki oraz komponenty wielofunkcyjne.
Dzięki klockom konstrukcyjnym fischertechnik obecna jest zarówno w sektorze zabawkarskim, jak i edukacyjnym. Jako jeden z ostatnich producentów zabawek, fischertechnik projektuje i wytwarza je wyłącznie w Niemczech.

fischer Consulting powstała dzięki wypracowanym przez firmę kompetencjom. To tam osadzony jest System Procesowy fischer, którego główną treść stanowi permanentne udoskonalanie. System Procesowy fischer zorientowany jest przy tym zawsze na korzyść dla klienta. fischer Consulting wspiera średnie przedsiębiorstwa, urzędy i duże koncerny na drodze do szczupłych i efektywnych procesów.


LNT Automation tworzy rozwiązania elektroniczne dostosowane do potrzeb klientów. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą pojemnościowych systemów technologii dotykowych, takich jak rozwiązania multitouch ze szkła i pasujących do nich jednostek kontrolerów. Cała elektronika wytwarzana jest we własnym zakresie.

fischer Polska

fischer Polska - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Albatrosów 2 30-716 Kraków

 

-Zobacz na mapie-

małopolskie

Tel: +48 12 290 08 80