rejestracja

Centrum Dystrybucji Wentylacji

Ułatwiamy firmom instalacyjnym zaopatrzenie w materiały i urządzenia do wentylacji i klimatyzacji. Stale usprawniamy proces robienia zakupów tak, by firmy nie traciły swojego cennego czasu i mogły skupić się na pracy.
Działając na rynku HVACR od 25 lat, rozwinęliśmy współpracę z najważniejszymi dostawcami w branży, dlatego dziś możemy zaoferować produkty najlepszych producentów i w najlepszych cenach.
Zapraszamy do zakupów w naszych oddziałach w Ostrowie Wielkopolskim, Koninie i Lesznie, gdzie posiadamy w pełni wyposażone magazyny. Zachęcamy także do składania zamówień w internetowej Strefie Instalatora B2B, z dostawą bezpośrednio na budowę.
Naszą ofertę kierujemy w szczególności do firm instalacyjnych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.Jako Centrum Dystrybucji Wentylacji oferujemy szeroki asortyment produktów do wentylacji i klimatyzacji. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży HVACR jesteśmy w stanie zapewnić produkty najwyższej jakości, odpowiednie dla najbardziej wymagających Klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów wykorzystywanych w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasza bogata oferta asortymentowa pozwala nam na kompleksową obsługę firm instalacyjnych.