rejestracja

Firma ClimaPartner powstała w 2017 roku, zespół pracujący dla Państwa to wykwalifikowana kadra z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Chętnie pomożemy, udzielimy niezbędnych informacji, dołożymy wszelkich starań aby zakupiony towar dotarł do Państwa szybko i bezpiecznie.


Jesteśmy bezpośrednim importerem znaczących marek, dostarczamy klientom szeroki asortyment części i narzędzi o zróżnicowanych cenach. Oferujemy towar kupowany od producentów i największych hurtowni, nie tylko z Polski i Europy ale również z Azji. Pozwala nam to zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem takich gałęzi jak: klimatyzacja samochodowa, chłodnictwo transportowe, chłodnictwo i klimatyzacja stacjonarna.

Firma Clima Partner jest oficjalnym dystrybutorem produktów firmy ERRECOM na terenie Polski.

Firma Errecom posiada najbogatsza na rynku ofertę chemii dla chłodnictwa i klimatyzacji, w tym również olejów chłodniczych. Dzięki niespotykanemu zaangażowaniu, znajomości potrzeb rynku chłodniczego oraz ciągłemu rozwojowi swoich laboratoriów, firma Errecom dostarcza produkty unikalne pod względem zastosowania, jak również pod względem formuły chemicznej.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z firmą Errecom. Jest to międzynarodowa firma o uznanej marce swoich produktów. Sukces firmy Errecom oparty jest na pasji oraz wyjątkowej intuicji w odczytywaniu potrzeb i kierunków rozwoju branży HVAC&R. Co więcej, zaangażowanie i wysokie kompetencje pracowników są nieocenione w budowaniu wspólnego sukcesu. Produkty firmy Errecom sprzedawane są już w 92 krajach, na całym świecie. Firma ClimaPartner Witold Kobalczyk jest oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Errecom na terenie Polski.www.chemiadlachlodnictwa.pl

www.olejechlodnicze.pl


 

 

ClimaPartner Witold Kobalczyk

ClimaPartner Witold Kobalczyk - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Obywatelska 98 bud.B 94-104 Łódź

 

-Zobacz na mapie-

Cała Polska

Tel: +48 689 98 08