rejestracja

Klimatwent  -jesteśmy przedstawicielem urządzeń firmy EXHAUSTO na Polskę, które stosowane są w rozwiązaniach przemysłowych, jak i we wszystkich obiektach użyteczności publicznej oraz w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych. 


W ofercie m.in.:
  • centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne
  • urządzenia kompaktowe z odzyskiem ciepła
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

EXHAUSTO A/S -jesteśmy skandynawskim producentem wysokiej klasy urządzeń stosowanych w profesjonalnych systemach wentylacji i klimatyzacji. Koncentrujemy się na rozwoju i produkcji najwyższej jakości urządzeń o bardzo wysokich sprawnościach, a tym samym na bardzo niskich kosztach zużycia energii, dzięki temu firmę EXHAUSTO stawia się wśród absolutnych liderów na rynku europejskim, ustanawiając nowe standardy w branży HVAC.

Dostaraczamy produkty o wysokiej jakości, spełniające wszystkie normy, zarówno przy zastosowaniach przemysłowych, jak i cywilnych. Naszym zadaniem jest dobór optymalnych rozwiązań, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami nasi Klienci.

Siedziba naszej firmy, jak również główne zakłady produkcyjne znajdują się w mieście Langeskov, w Danii oraz w mieście Flå w Norwegii firma posiada przedstawicielstwa w dużych krajach europejskich. Firma KLIMATWENT ze Szczecina jest przedstawicielem firmy w Polsce.

Klimatwent

Klimatwent - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Warzymice 24A 72-005 Szczecin

 

-Zobacz na mapie-

zachodniopomorskie

Tel: +48 693 55 83 14

Oddziały firmy:

KLIMATWENT Oddział Warszawa

Chełmżyńska 180A lok. 226 04-464 Warszawa

www.exhausto.net.pl

warszawa@exhausto.net.pl

693 55 83 14