rejestracja

Grupa Walraven jest czołowym graczem na międzynarodowym rynku instalacyjnym. Firma, z centralą w Mijdrecht w Holandii, posiada własne zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w wielu krajach. Od 75 lat jest dostawcą najwyższej jakości produktów.


Walraven jest producentem i dostawcą bogatej oferty produktów i materiałów stosowanych przez instalatorów na całym świecie. Zapewnia im możliwość ograniczenia kosztów i czasu w trakcie instalacji oraz oferuje produkty o najwyższym stopniu niezawodności. Produkty te stosowane są przez dziesiątki tysięcy firm instalatorskich w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Australii. Każdy jest ważną częścią kompletnego systemu, a znaleźć je możesz w niezliczonych ilościach domów, budynkach użyteczności publicznej, budynkach przemysłowych i infrastrukturalnych. Wykorzystywane są również w w przemyśle stoczniowym i morskim.


Produkty Walraven są innowacyjne, doskonale dopasowane do potrzeb klienta, zorientowane na rynek oraz zapewniają najwyższą możliwą wydajność. Spełniają określone wzorce i normy jakościowe oraz posiadają wymagane atesty. Kilka spółek w ramach grupy posiada międzynarodowe certyfikaty ISO i BSI. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz współpracy z najlepszymi inżynierami, Walraven dostarcza rozwiązania dla każdego, nawet bardzo złożonego problemu technicznego pojawiającego się podczas projektowania instalacji.