rejestracja

Wipcool – lider na rynku urządzeń i preparatów do czyszczenia klimatyzacji

Marka Wipcool zyskuje coraz większą popularność wśród instalatorów i innych specjalistów z branży HVAC. Wyróżnia wysoka skuteczność produktów do czyszczenia klimatyzacji, nowoczesny design i funkcjonalność, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów.

Obecnie trudno szukać na polskim rynku podobnej oferty, ale nie powoduje to, że rezygnujemy z ulepszania naszych urządzeń i preparatów. Skupiamy się na badaniach i rozwoju, ściśle kontrolujemy proces produkcji, oferujemy szybką realizację zamówień i sprawny serwis posprzedażowy.

W naszej ofercie:
  • parownice do mycia klimatyzacji,
  • akumulatorowe myjki ciśnieniowe - standardowe akumulatory AEG/Rigid (za pomocą adapterów, możesz wykorzystać akumulator ze swoich narzędzi. Posiadamy adaptery do: Milwaukee, DeWalt, Panasonic, Makita, Bosch).
  • myjki ciśnieniowe zasilane sieciowo,
  • pokrowce do mycia urządzeń.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do profesjonalistów z branży sanitarnej: osób wykonujących usługi konserwacji, naprawy, czyszczenia sprzętu HVAC. Produkujemy nie tylko pompy, parownice i myjki, ale także dystrybuujemy preparaty do mycia klimatyzacji. Urządzenia Wipcool są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia w transporcie.

Oprócz urządzeń dostarczamy również środki czystości i ułatwiające pracę akcesoria. Preparaty do czyszczenia klimatyzatorów sprzedajemy w dużych, wydajnych opakowaniach, dzięki czemu nasi klienci mogą zapewnić sobie odpowiednie zapasy niezbędne do pracy.

Pokrowce do mycia klimatyzacji, adaptery do baterii i inne dodatki pozwalają na zachowanie porządku podczas wykonywania usługi, zapewniają sprawne działanie i właściwą konserwację urządzeń