rejestracja

Marka HOSTERM powstała w wyniku zapotrzebowania rynku na nowoczesne, ekologiczne oraz łatwe w obsłudze urządzenia klimatyzacyjne i grzewcze. W ostatnich latach dbałość o środowisko oraz wygoda użytkowania stały się dominantami w wyborze metod ogrzewania i klimatyzowania domów czy mieszkań prywatnych oraz lokali użyteczności publicznej.


Misją HOSTERM jest dostarczanie klientom rozwiązań w najwyższym stopniu innowacyjnych. W tym celu nieustannie śledzimy europejskie i światowe branżowe trendy i nowości dzięki czemu jesteśmy pewni, że nasze produkty są jedyne w swoim rodzaju i dostępne tylko za naszym pośrednictwem.


Idea HOSTERM zrodziła się z potrzeb rynku i pasji właściciela firmy EKO-INSTAL Wojciecha Hosumbek, firmy która działa w branzy HVAC od 1993 roku. Obecnie jesteśmy przedstawicielem włoskiej firmy Innova SRL , innowacyjnego producenta w dziedzinie klimakonwektorów, klimatyzatorów wewnętrznych, chillerów wewnętrznych , rekuperatorów kanalizacyjnych. Od 20 lat oferujemy też urządzenia czeskiej firmy Karma zajmującej się produkcją bezpośrednich ogrzewaczy gazowych oraz kominków gazowych"