rejestracja

NILAN-POLSKA jest producentem central wentylacyjnych, rekuperatorów, systemów i rozwiązań do budynków energooszczędnych oraz kompaktowych pomp ciepła. Dostarczają systemy dla budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych, obsługując tym samym klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.


Nilan, kompaktowe pompy ciepła, rekuperacja, centrale wentylacyjne z pasywnym odzyskiem ciepła


Od ponad 40 lat NILAN produkuje i udoskonala urządzenia wentylacyjne i technologie pomp ciepła. To czyni z firmy godnego zaufania partnera dla wszystkich, którzy chcą zainwestować w technologie przyszłości.

Wszystkie podzespoły urządzeń wentylacyjnych i pomp ciepła-od metalowych paneli po zawory poddawane są drobiazgowym testom jakości.

NILAN gwarantuje najwyższą jakość produktów, gdzie wdrożony został rygorystyczny system kontroli jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

Firma robi wszystko, aby była kojarzona z wysoką jakością, fachowością i skutecznością działania. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dlatego jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nią Klienci.


Nilan, kompaktowe pompy ciepła, rekuperacja, centrale wentylacyjne z pasywnym odzyskiem ciepła


Nilan-Polska

Nilan-Polska - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Obywatelska 100 94-104 Łódź

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 42 298 76 03