rejestracja

VILPE® to projektowane i produkowane w Finlandii rozwiązania systemów wentylacji wyciągowej. Proste w montażu i innowacyjne kominki wentylacyjne, wentylatory dachowe, wielofunkcyjne przejścia, wpusty to produkty przeznaczone do instalacji na każdym dachu, funkcjonujące niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych. Produkty VILPE® są długowieczne, co potwierdzają okresy gwarancji. Ofertę uzupełniają uszczelnienia i akcesoria dachowe – produkty sprzedawane są w zestawach ułatwiających prawidłową i szybką instalację.


kominki wentylacyjne wentylatory dachowe przejścia dachowe przejścia do kolektorów słonecznych wentylacja przestrzeni dachowej wentylacja kuchni wentylacja podpiwniczenia przewody Ross kratki wentylacyjne wpusty dachowe wyłazy dachowe wentylacja mechaniczna wywietrznik dachowy Scoop


VILPE® to Skandynawii synonim wentylacji dachowej. Marka należy do fińskiego producenta SK Tuote. Firma obchodziła niedawno swoje 40-lecie i ma na swoim koncie ponad 30 opatentowanych rozwiązań. Produkty VILPE są dziś obecne w ponad 30 krajach, także w Polsce.

Projektant producent wentylacja kąty wrocławie