rejestracja

VILPE® to projektowane i produkowane w Finlandii rozwiązania systemów wentylacji wyciągowej. Proste w montażu i innowacyjne kominki wentylacyjne, wentylatory dachowe, wielofunkcyjne przejścia, wpusty to produkty przeznaczone do instalacji na każdym dachu, funkcjonujące niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych. Produkty VILPE® są długowieczne, co potwierdzają okresy gwarancji. Ofertę uzupełniają uszczelnienia i akcesoria dachowe – produkty sprzedawane są w zestawach ułatwiających prawidłową i szybką instalację.

 
kominki wentylacyjne wentylatory dachowe przejścia dachowe przejścia do kolektorów słonecznych wentylacja przestrzeni dachowej wentylacja kuchni wentylacja podpiwniczenia przewody Ross kratki wentylacyjne wpusty dachowe wyłazy dachowe wentylacja mechaniczna wywietrznik dachowy Scoop
Marka VILPE®, obecna na rynku od ponad 46 lat, to cieszący się uznaniem w Europie synonim wentylacji dachowej. To produkty innowacyjne, ale zarazem bezpieczne i niezawodne, wytwarzane z poszanowaniem naturalnego środowiska, który w VILPE® jest jednym z absolutnych priorytetów.