rejestracja

Bosch Thermotechnik GmbH jest wiodącym europejskim dostawcą energooszczędnych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.

W portfolio Bosch Thermotechnik znajdują się silne marki o zasięgu międzynarodowym i lokalnym oraz zróżnicowana oferta urządzeń wytwarzanych w licznych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie.

Inteligentne sieci oraz lokalne systemy grzewcze, wentylacyjne, klimatyzacyjne i energetyczne to technologie o zasadniczym znaczeniu dla nowoczesnych standardów budownictwa.

 

   Klimatyzacja Bosch   Klimakonwektory   System klimatyzacji Bosch   Chłodzenie Bosch   Klimatyzacja w obiektach przemysłowych   Klimatyzacja w mieszkaniach   klimatyzacja   Bosch   Klimakonwektory   Chłodnictwo   Klimatyzacja w obiektach przemysłowych   Klimatyzacja w mieszkaniach

 

Teraz oferta Bosch Thermotechnik została poszerzona o urządzenia związane z klimatyzacją. Oferta jest bardzo zróżnicowana zarówno pod kątem typów urządzeń jak i miejsc ich montażu. W asortymencie znajdują się następujące produkty:

 

 • RAC - urządzenia pokojowe, naścienne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) małych mocy od 2,6 kW do 7,3 kW; dedykowane do mieszkań, pomieszczeń biurowych oraz serwerowni,
 • SCAC – urządzenia komercyjne typu split (jednostka zewnętrzna ”agregat” + jednostka wewnętrzna) kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe i konsola średnich mocy od 3,5 kW do 14 kW; dedykowane do biur, sklepów oraz serwerowni,
 • Multi Split – systemy multi dedykowane do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz biur, charakteryzujących się możliwością podłączenia do pięciu jednostek wewnętrznych do jednego agregatu,
 • VRF – systemy komercyjne dużej mocy ze zmiennym przepływem czynnika , dedykowane do budynków biurowych, hotelowych, magazynowych oraz użyteczności publicznej.
   

Urządzenia klimatyzacyjne marki Bosch są skonstruowane w taki sposób, aby każdego dnia podnosić jakość życia poprzez zastosowanie innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań, które nie tylko dbają o środowisko, ale także o zdrowie użytkowników.