rejestracja

Mitsubishi Electric zapewnia komfortowy klimat wszędzie tam, gdzie mieszkają i pracują ludzie. Nasza firma jest czołowym producentem i dostawcą sprzętu HVAC – systemów klimatyzacji, ogrzewania, wentylacji, a także pomp ciepła. W swojej ofercie posiadamy produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań: od mieszkań, przez pomieszczenia średniej wielkości, po duże budynki i powierzchnie komercyjne.

PRODUKTY MITSUBISHI ELECTRIC


   klimatyzacja   wentylacja   ogrzewnictwo   split   multi split   VRF   pompy ciepła   rekuperatory   inwertery

//Klimatyzacja

Seria M


Klimatyzatory Serii M umożliwiają energooszczędne chłodzenie lub ogrzewanie małych i średnich pomieszczeń. Urządzenia te są na tyle nowoczesne, że mogą być montowane jako rozwiązania typu Single lub Multi Split w mieszkaniach, małych biurach, gabinetach, czy punktach usługowych.
 

Mr. Slim
 

Klimatyzatory z serii Mr. Slim idealnie nadają się do pomieszczeń średniej wielkości i mogą być montowane w układach Single lub równoległych Multi Split. Do serii Mr. Slim należą szczególnie energooszczędne i wydajne klimatyzatory, które można bez problemu zintegrować z wymagającym otoczeniem.
 

City Multi VRF
 

Seria City Multi przeznaczona jest do dużych i wymagających budynków, w których konieczne są indywidualne rozwiązania techniki klimatyzacyjnej. Różnorodność modeli urządzeń wewnętrznych oraz duży zakres mocy jednostek zewnętrznych gwarantują maksymalną elastyczność podczas planowania i wymiarowania.
 

//Wentylacja

Lossnay
 

Na każde zapotrzebowanie istnieje odpowiedni system wentylacji. Zależnie od takich czynników, jak wielkość budynków, pomieszczeń czy ilość osób w nich przebywających, można wyznaczyć i dobrać stosownie do potrzeb: wymaganą ilość świeżego powietrza oraz natężenie strumienia powietrza na osobę. Systemy wentylacji Lossnay przeznaczone są do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz obiektów użytkowych i biur. Mogą pracować samodzielnie lub w połączeniu z klimatyzatorami Mr. Slim lub City Multi VRF.
 

//Pompy ciepła

ECODAN – pompy ciepła powietrze-woda
 

Zapotrzebowanie na darmową energię środowiskową jako wygodne źródło ciepła jest obecnie większe niż kiedykolwiek. Aby jej wykorzystywanie było jak najprostsze, skonstruowaliśmy pompę ciepła powietrze-woda Ecodan. Jest to nowatorski system grzewczy, którym można ogrzewać szybko, łatwo i niezawodnie.
 

//Sprężarki

Mitsubishi Electric od lat produkuje cieszące się popularnością sprężarki scroll i tłokowe. Te uniwersalne sprężarki są wciąż przystosowywane do różnych europejskich wymagań rynkowych.
 

//Jet Towel – suszarki do rąk

Suszenie rąk nigdy nie było prostsze. Dzięki zastosowaniu suszarek Jet Towel woda jest zdmuchiwana z dłoni z maksymalną prędkością, a do tego pracują one zdecydowanie ciszej niż inne urządzenia tego typu.
 

//Osuszacze powietrza

Pokojowy osuszacz powietrza Mitsubishi Electric znakomicie nadaje się do tego, aby przyspieszyć suszenie prania rozwieszonego w domu lub mieszkaniu. Można go także z powodzeniem używać w pomieszczeniach, gdzie poziom wilgotności jest zbyt wysoki.
 

 Więcej: www.mitsubishi-les.pl

 

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Łopuszańska 38C 02-232 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: + 48 22 468 27 50