rejestracja

Proponujemy przede wszystkim profesjonalny serwis klimatyzacji. Serwis urządzeń, instalacji i systemów klimatyzacji i wentylacji, klimatyzacji komfortu, klimatyzacji przemysłowej, klimatyzacji systemowej oraz klimatyzacji precyzyjnej. Zapewniamy serwis zarówno pojedynczych urządzeń klimatyzacyjnych jak i całych instalacji i systemów chłodzenia przemysłowego, chłodzenia technologicznego maszyn, urządzeń medycznych, przestrzeni produkcyjnych i handlowych.

 

Konserwujemy, naprawiamy oraz montujemy wymienniki i chłodziarki szaf sterowniczych i chłodziarki szaf automatyki.

serwis klimatyzacji montaż klimatyzacji klimatyzacja naprawa klimatyzacji klimatyzacja serwis chłodzenie technologiczne klimatyzacja przemysłowaProjektujemy, dostarczamy i montujemy systemy automatyki klimatyzacji, automatyki przemysłowej i automatyki budynków.
Zajmujemy się kompleksową automatyzacją procesów związanych z klimatyzacją, wentylacyją, chłodzeniem i grzaniem. Proponujemy różnorodne rozwiązania autonomiczne, z lokalną wizualizacją za pomocą paneli operatorskich oraz sieciowe, wykorzystujące różnorodne protokoły. Przy doborze sprzętu kierujemy się bezpieczeństwem oraz niezawodnością systemu, dlatego wszystkie nasze rozwiązania projektowane są w oparciu o sprzęt najwyższej jakości.


Bazę produktową tworzą sprawdzone sterowniki, czujniki, przetworniki pomiarowe, zawory i siłowniki, elementy wykonawcze, oprogramowanie i aplikacje.


Będąc autoryzowanym partnerem firmy BELIMO jesteśmy w stanie zapewnić Państwu serwis oraz dostawę całej gamy zaworów i siłowników do powietrza i wody w systemach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

chłodzenie urządzeń medycznych klimatyzacja systemowa chłodziarki szaf sterowniczych klimatyzatory szaf automatyki thermokon chłodzenie szaf sterowniczychZajmujemy się równierz projektowaniem i wykonawstwem układów klimatyzacyjnych w małych i dużych obiektach o charakterze indywidualnym i przemysłowym. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowopowstających oraz tych już istniejących. Doradzamy przy doborze urządzeń klimatyzacyjnych i ich wykorzystaniu. Oferowane przez nas urządzenia dostosowujemy do parametrów technicznych i przeznaczenia obiektu uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje klienta. W swoich działaniach dużą wagę przkładamy do zagadnień poszanowania energii i ochrony środowiska proponując urządzenia i układy oparte na technice inverterowej, FreeCooling-u i odzysku ciepła.


O zadowolenie naszych klientów dbamy współpracując z wieloma producentami i dystrybutorami oferującymi uznane i sprawdzone na polskim rynku rozwiązania w zakresie urządzeń i osprzętu klimatyzacyjnego, wentylacyjnego i grzewczego.

Dbając o nieustanne i systematyczne poszerzanie wiedzy i umiejętności naszej załogi, kierujemy pracowników na dodatkowe kursy i szkolenia. Nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia (SEP, Świadectwo Kwalifikacji) , a wyposażenie ich w najlepszy profesjonalny sprzęt gwarantuje wykonywanie prac na najwyższym poziomie i zadowolenie naszych klientów.Świadcząc usługi w zakresie montażu, naprawy, konserwacji maszyn i urządzeń posiadamy wymagany prawem zatwierdzony program gospodarki odpadami oraz wpis do rejestru GIOŚ firm uprawnionych do zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Przyjęcie do grona firm zrzeszonych w Krajowym Forum Chłodnictwa jest potwierdzeniem profesjonalizmu i solidności firmy ACS Serwis Klimatyzacji.

Udział w programie Rzetelna Firma zaświadcza o wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej naszej firmy.