rejestracja

Firma AC-KLIMA działa na rynku od ponad 15 lat. Zaangażowanie i pasja z jaką podchodzimy do pracy zapewniła nam nieustający rozwój w szeroko pojętej branży ogrzewniczej oraz klimatyzacyjnej. Dzięki temu uzyskaliśmy czołową pozycję na rynku polskim i nie ustajemy w staraniach o coraz to lepsze rozwiązania zadowalające naszych odbiorców.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi piece i kotły na pellet marki ARTEL, a także pompy ciepła i klimatyzatory takich marek jak: ARTEL, DAIKIN, MAXA, MITSUBISHI.
W trakcie wieloletniej współpracy z firmą ARTEL zdobyliśmy doświadczenie w zakresie urządzeń służących do ogrzewania i klimatyzacji pomieszczeń, a także w kwestii ich montażu i fachowego doradztwa. Wykwalikowani pracownicy zapewniają wsparcie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań w zależności od Państwa potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku sprzedaży posiadamy takie możliwości adaptacji, które będą ekonomiczne pod względem użytkowania a jednocześnie prestiżowe pod względem estetyki, by doskonale wpasowywać się w kanony współczesnych wnętrz. Nie jesteśmy obojętni na rozwój techniki, dlatego nasze urządzenia posiadają szereg udogodnień technicznych pozwalających na niemalże bezobsługowe użytkowanie.
Szybka i kompleksowa realizacja zamówień to nasz priorytet, a zadowolenie konsumentów jest wskaźnikiem w drodze do osiągania zamierzonych założeń firmy.ac-klima, urządzenia marki ARTEL, piece na pellet, urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne
 

AC-Klima

AC-Klima - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Cmolas 264 B 36-105 Cmolas

 

-Zobacz na mapie-

podkarpackie

Tel: +48 17 283 00 08