rejestracja

Działamy w branży chłodnictwa przemysłowego od 30 lat. Nasza firma jest firmą rodzinną, stale rozwijającą się i podnoszącą jakość swych usług. Głównym zakresem naszej działalności jest projektowanie i wykonawstwo instalacji chłodniczych dla szeroko pojętego przemysłu spożywczego.

Decydując się na współpracę z nami klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i dostosowanie rozwiązania do specyfiki danej branży i produktu. Doskonale znamy wymagania branży przetwórstwa rybnego, mięsnego czy też zapotrzebowanie obiektów handlowych w kwestii chłodnictwa. Posiadamy certyfikację F-gazową, działamy odpowiedzialnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy solidny i sprawny serwis na terenie całego kraju.

Wykonujemy przemysłowe instalacje chłodnicze w nowo budowanych obiektach oraz przeprowadzamy modernizacje funkcjonujących zakładów. Ponadto nasza oferta obejmuje sprzedaż zamrażarek płytowych poziomych i pionowych, a także instalacje odzysku ciepła.

Drugim profilem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń do produkcji lodu Scotsman. Jesteśmy oficjalnym wyłącznym dystrybutorem marki Scotsman w Polsce. Od ponad 25 lat zajmujemy się sprzedażą kostkarek do lodu oraz wytwornic lodu płatkowego i łuskowego zapewniając fachowe doradztwo, montaż i serwis urządzeń. Szeroki zakres oferty urządzeń Scotsman pokrywa zapotrzebowanie zarówno branży gastronomicznej i hotelarskiej, jak i sklepów wielkopowierzchniowych, piekarni czy portów rybackich. Szczegółowa oferta na stronie www.scotsman.com.pl

Zapraszamy do współpracy.

Chłodnictwo Gastronomia - Paweł Kaleta

Chłodnictwo Gastronomia - Paweł Kaleta - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Bolesława Krzywoustego 44/46 92-416 Łódź

 

-Zobacz na mapie-

łódzkie

Tel: +48 42 678 08 63

Fax: +48 42 678 07 42