rejestracja

SYSTHERM CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA Sp. z o.o. w Poznaniu powstała w 1988r jest firmą projektowo-handlową o zasięgu ogólnopolskim posiadającą doświadczoną kadrę zatrudniona w Poznaniu i 8 Oddziałach
 

Naszą misją jest promowanie najnowszych osiągnieć techniki światowej i wdrażanie ich z zachowaniem największej troski o zadowolenie klienta , a wyzwaniem budowanie wzajemnych – przyjaznych relacji opartych na opiniach naszych odbiorców.

 

Traktujemy każdego Klienta wyjątkowo, nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakość świadczonych usług w zakresie :

  • Projektowania i budowy komór chłodniczych i tuneli zamrażających zapewniających efektywne działanie i niskie zużycie energii.
  • Projektowania, montażu i serwisu instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych oraz pomp ciepła spełniających wymagania klienta i uwarunkowania prawne.
  • Sprzedaży urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz automatyki i materiałów montażowych oraz narzędzi specjalistycznych wysokiej jakości.
  • Prowadzenia szkoleń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, ogrzewnictwa i pomp ciepła dla projektantów, monterów i serwisantów zakończone w zależności od rodzaju Certyfikatami, Świadectwami Kwalifiakcji  i Zielonymi Kartami
  • Doradztwa technicznego
  • Oferta naszej firmy są również : klimatyzatory, agregaty skraplające i do chłodzenia wody, wymienniki ciepła, rooftopy, sprężarki, parowniki, chłodnice, skraplacze, meble chłodnicze, automatyka, narzędzia, izolacje, czynniki chłodnicze, drzwi chłodnicze i mroźnicze. Hurt i detal.