rejestracja

Grupa SYSTHERM to lider na krajowym rynku HVACR z historią sięgającą 1988 roku. SYSTHERM to firma projektowo-handlowa o zasięgu ogólnopolskim posiadająca doświadczoną kadrę Ekspertów w centrali firmy w Poznaniu oraz 8 Oddziałach Regionalnych w: Białymstoku, Kaliszu, Katowicach, Koszalinie, Olsztynie, Lublinie i Szczecinie. Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową i detaliczną urządzeń HVACR renomowanych i własnych marek (m.in. GREE, Mitsubishi, LG, Samsung, Daikin, Poltherm i innych), jak i dostarczamy usługi projektowe, montażowe i serwisowe dla przemysłu oraz handlu.
 
Naszą misją jest promowanie najnowszych osiągnieć techniki światowej i wdrażanie ich z zachowaniem największej troski o zadowolenie klienta , a wyzwaniem budowanie wzajemnych – przyjaznych relacji opartych na opiniach naszych odbiorców.
 

 
Traktujemy każdego Klienta wyjątkowo, nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakość świadczonych usług w zakresie :
 
  • Projektowania i budowy komór chłodniczych i tuneli zamrażających zapewniających efektywne działanie i niskie zużycie energii.
  • Projektowania, montażu i serwisu instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych oraz pomp ciepła spełniających wymagania klienta i uwarunkowania prawne.
  • Sprzedaży urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz automatyki i materiałów montażowych oraz narzędzi specjalistycznych wysokiej jakości.
  • Prowadzenia szkoleń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, ogrzewnictwa i pomp ciepła dla projektantów, monterów i serwisantów zakończone w zależności od rodzaju Certyfikatami, Świadectwami Kwalifiakcji  i Zielonymi Kartami
  • Doradztwa technicznego
Oferta naszej firmy obejmuje: klimatyzatory, agregaty chłodnicze, wymienniki ciepła, sprężarki, parowniki, chłodnice, skraplacze, meble chłodnicze, automatykę i narzędzia, izolacje, czynniki chłodnicze. Hurt oraz detal.
 
Strona www: www.systherm.pl
Zajrzyj do nas:
CENNIK online: https://cennik.systherm.pl/
Wyszukiwarka kodów dla Instalatorów: https://klimakody.pl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Systherm
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/grupasystherm/
LINKEDIN: https://www.linkedin.com/company/grupa-systherm/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC8J2ygAcsPupJj3YUVtn1LQ
TWITTER: https://twitter.com/Grupa_SYSTHERM