rejestracja

Klimatyzacja, Wentylacja - świadczymy usługi montażu oraz serwisu klimatyzacji oraz wentylacji.


Dla naszej firmy zawsze najważniejsze jest zadowolenie klientów, między innymi dlatego właśnie zatrudniamy najlepszych fachowców na rynku i korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych technologii.


Naszym klientom możemy zaoferować najlepszy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu każda klimatyzacja warszawa, którą wykonamy, działa niezawodnie i zgodnie z wszelkimi potrzebami użytkowników. Profesjonalny montaż klimatyzacji oferujemy nie tylko w miejscowości Warszawa, ale również i w pobliskiej okolicy.
 
 Klimatyzacja Warszawa
 

Naszą największą specjalnością jest projektowanie, fachowy montaż, sprawny serwis klimatyzacji oraz kompleksowe prowadzenie inwestycji. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo zawsze zagwarantowany komfort, od samego momentu wykonania przez nas projektu klimatyzacji, aż do chwili jej fachowego zamontowania i oczywiście uruchomienia.Nasz zgrany zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy mogą pochwalić się nie tylko odpowiednimi uprawnieniami, ale również bardzo dużym doświadczeniem.

Klimatyzacja Warszawa

Klimatyzacja Warszawa - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Balkonowa 1 03-329 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 511 53 33

Fax: +48 22 297 68 00

Oddziały firmy:

Oddział Bielany

Marymoncka 34 01-813 Warszawa

www.klimatyzacjacentrumklima.pl

biuro@wentklima.pl

501868583