rejestracja

Klimatyzacja, Wentylacja - świadczymy usługi montażu oraz serwisu klimatyzacji oraz wentylacji.


Dla naszej firmy zawsze najważniejsze jest zadowolenie klientów, między innymi dlatego właśnie zatrudniamy najlepszych fachowców na rynku i korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych technologii.


Naszym klientom możemy zaoferować najlepszy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu każda klimatyzacja warszawa, którą wykonamy, działa niezawodnie i zgodnie z wszelkimi potrzebami użytkowników. Profesjonalny montaż klimatyzacji oferujemy nie tylko w miejscowości Warszawa, ale również i w pobliskiej okolicy.

 

    klimatyzacja   klimatyzacja warszawa   montaż klimatyzacji   montaż klimatyzacja   serwis klimatyzacji   serwis klimatyzacja   klimatyzacje   klimatyzacje warszawa

 

Naszą największą specjalnością jest projektowanie, fachowy montaż, sprawny serwis klimatyzacji oraz kompleksowe prowadzenie inwestycji. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo zawsze zagwarantowany komfort, od samego momentu wykonania przez nas projektu klimatyzacji, aż do chwili jej fachowego zamontowania i oczywiście uruchomienia.Nasz zgrany zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy mogą pochwalić się nie tylko odpowiednimi uprawnieniami, ale również bardzo dużym doświadczeniem.

Klimatyzacja Warszawa

Klimatyzacja Warszawa - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Balkonowa 1/169 03-329 Warszawa

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: 509 634 686

Fax: 22 297 68 00

Oddziały firmy:

Oddział Bielany

Marymoncka 34 01-813 Warszawa

www.klimatyzacjacentrumklima.pl

biuro@wentklima.pl

501868583