rejestracja

Oferujemy swoje usługi na etapie tworzenia koncepcji, wykonania projektu, a także montażu instalacji oraz zapewnienia opieki serwisowej nad urządzeniami.
Zapewniamy dostawy i dystrybucję sprzętu od renomowanych producentów.

 

Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji komfortu, klimatyzacji przemysłowej, klimatyzacji precyzyjnej, chłodnictwa oraz ogrzewnictwa z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym odnawialnych źródeł energii.

 

Nasza siedziba znajduje się w centrum Polski - w Łodzi, a ponieważ działamy na terenie całego kraju, pozwala nam to być skutecznym w każdym jego zakątku.

 

Swój sukces zawdzięczamy kontaktom i współpracy z naszymi partnerami. Dzięki temu możemy być obecni wszędzie, wspierając tych, którzy nam zaufali.

 

Naszym bogactwem są ludzie. Zarówno Ci, którzy pracują w naszej firmie jak i ci, którzy widzą w nas doświadczony, wykształcony i wiarygodny zespół, pomagający im zrealizować zadania i wyzwania, których się podjęli.

 

Dzięki doświadczonej i wykształconej kadrze inżynierskiej oraz pozostałym atutom z firmą VENTRA Sp . z o.o. poczujesz się komfortowo.

 

Mam nadzieję, że ta krótka prezentacja spotka się z Państwa zainteresowaniem, które nakłoni Państwa do skorzystania z naszych usług. Oddajemy do Państwa dyspozycji swój czas i potencjał.

Ventra

Ventra - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

ul. Lipowa 2 90-742 Łódź

 

-Zobacz na mapie-

łódzkie

Tel: +48 42 637 75 91

Fax: +48 42 636 48 13