rejestracja

P.P.H.COOL jest jedną z nawiększych polskich  firm produkujących freonowe urządzenia chłodnicze. Firma istnieje już ponad 30 lat, początkowo jako serwis układów klimatyzacyjnych, a od 1992 roku jako producent agregatów chłodniczych.

      klimatyzatory     klimatyzacja precyzyjna     agregaty wody lodowej     urządzenia VRF

W roku 1996 COOL zaoferował pierwszy zespół sprężarkowy a w roku 2001 pierwszy agregat do chłodzenia cieczy. Dziś oferujemy ok 350 modeli agregatów ze sprężarkami hermetycznymi, półhermetycznymi i spiralnymi, zespoły sprężarkowe, agregaty do schładzania cieczy oraz urządzenia na sprężarkach śrubowych.

 

 Cool klimatyzacja chłodnictwo chotomów dystrybutor

 

Oprócz własnych produktów COOL oferuje również chłodnice powietrza, skraplacze wolnostojące, automatykę oraz szafy sterownicze.Profesjonalny zespół inżynierski służy pomocą w doborze odpowiedniej technologii chłodzenia i sprzętu. Firma rozwinęła również własną sieć dystrybucji w całej Polsce. Ma również stałych odbiorców zagranicznych. Od roku 2006 COOL bierze udział w międzynarodowych targach chłodniczych w Norymberdze.

 

W roku 2010 COOL stworzył dział klimatyzacji w oparciu o umowę dystrybutorską z korporacją Johnson Controls obejmującą urzadzenia klimatyzacyjne marki YORK o mocach chłodniczych do 150 kW: klimatyzatory split, systemy VRF, centrale klimatyzacyjne dachowe, agregaty wody lodowej, fan coile oraz klimatyzację precyzyjną. Dział klimatyzacji rozwija się systematycznie i wzbogaca ofertę o własne produkty takie jak agregaty wody lodowej z funkcją free cooling.


 

PPH COOL Daria Kalinowska

PPH COOL Daria Kalinowska - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Lipowa 10 05-123 Chotomów

 

-Zobacz na mapie-

mazowieckie

Tel: +48 22 772 28 04

Fax: +48 22 772 65 02