rejestracja

Zymetric Sp. z o.o. to wieloletni dystrybutor urządzeń HVAC. Oferujemy rozwiązania klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji dla domów, mieszkań, pomieszczeń biurowych, a także obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych.
Od 2015 roku ZYMETRIC jest Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce. Misją firmy jest wdrożenie nowych technologii i produktów Midea na rynek polski.
 
Nowoczesne rozwiązania technologiczne Midea, podzielone zostały na serie:
 
  • Midea HOME Comfort - grupa urządzeń typu split, przeznaczonych do mieszkań i domów, o wydajności do 7,0 kW;
  • Midea MULTI Comfort, zestawy multi-split oraz pracy symultanicznej, to wydajne i elastyczne układy klimatyzacji, obejmujące swoim działaniem kilka pomieszczeń;
  • Midea BUSINESS Comfort - szeroka gama profesjonalnych urządzeń, przeznaczonych dla lokali usługowych, sklepów, serwerowni, biur itp., o wydajności do 16,0 kW;
  • Midea VRF - elastyczne systemy dedykowane do pracy w różnych aplikacjach (apartamenty, biurowce, hotele, galerie handlowe itd.), sterowane przez BMS lub własne inteligentne aplikacje.
 
Urządzenia są objęte 7-letnią gwarancją.
 
 
Typoszereg Midea to różne typy urządzeń, o zróżnicowanej wydajności, wysokich parametrach technicznych, wykorzystujące najnowsze technologie. Urządzenia charakteryzujące się cichą pracą, łatwym montażem oraz wysokim komfortem użytkowania, gwarantują ekologiczne i kompleksowe rozwiązania.
 
Pełną dostępność urządzeń gwarantuje centralny magazyn Zymetric w Warszawie. Zymetric Sp. z o.o. ponosi też koszty transportu produktów do klienta.
 
Zymetric Generalny Przedstawiciel Midea w Polsce
 
tania klimatyzacja do mieszkania dobra klimatyzacja do mieszkania dobra klimatyzacja do domu najlepsza klimatyzacja do mieszkania tania klimatyzacja klimatyzacja warszawa klimatyzator split klimatyzator tanio